Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprężyny powinienem kupić do A4 B6 Avant ?


sylwo189

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na poczatku zaznacze ze sie nie znam i potrzebuje pomocy. Otoz polamaly mi sie wszystkie sprezyny i musialem je wymienic. Gosc w firmie zamowil wszystkie 4 po numerze vin i efekt jest taki jak na zdjeciu. Auto jest za miekkie az mi sie zle jezdzi. Moze mi ktos powiedziec co ja kupilem a co powinienem kupic? 😂 Niestety nie mam wiecej zdjec przed wymiana ale na oko z 5cm poszlo w gore wszystko

IMG_20230817_104944.jpg

IMG_20230111_155536.jpg

Snapchat-1581758262.jpg

Edytowane przez sylwo189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod siedzeniem z tyłu masz naklejkę ''wlepkę '' zrób jej zdjęcie, wklej tu,  i zobaczymy co tam masz za sprężyny .Tak ze zdjęcia to widać, jak by ci założył 1ba ,a u Ciebie jest pewnie 1bv .Wkleisz wlepkę to będzie wiadomo co i jak, bo tak to wróżenie z fusów😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze nie ma wlepki pod kanapa, pod zapasowka ani w ksiazeczce serwisowej. Dodam ze wczesniej tył siedzial nawet troche zbyc mocno a przod w miare normalnie. Ale no tak jak pisalem wszystko bylo polamane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia ale za kazdym razem przez to sa jakies problemy. Nie wiem czy o te kolory chodzi?

IMG_20230817_122458.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył niebieski zielony - 1BE/1BV  klasa wagowa 11''    nr 8E0511115 DM

Przód  niebieski zielony zielony -1BE/BV klasa wagowa  6 ''   nr 8EO 411 105 CE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jedno zalatwione. A teraz jakie mam kupic? Napewno chce troche twardsze ale nie gwint. No i obnizyc wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zakrecilem sie 😂 czyli tył chyba ten sam, a przod chcialbym troche obnizyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sylwo189 napisał(a):

Przepraszam zakrecilem sie 😂 czyli tył chyba ten sam, a przod chcialbym troche obnizyc

To może o jedną klasę wagową niżej  ,Przód klasa 5  OYE  1BE/BV 788-823

To już zależy od ciebie ,u góry podałem tobie link ,to tam poczytaj jak ,tam inni działali😉

Edytowane przez A4b6quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardosc zawieszenie wtedy sie zmieni? Oczywiscie porownujac do starych sprezyn bo nowych nir biore pod uwage bo to masakra jakas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem na przodzie ,Eibach sportline -45 , amorki  Eibach prodamper,i tył gwint  .Teraz to na kompletnym  gwincie śmigam już kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym ta sama twardosc z przodu tylko nie wiem 2-3cm max nizej. Dobralbys mi cos? Najlepiej gdyby podeszly pod te same amory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zobacz⤵️

EIBACH.PL

Zestaw 4 sprężyn obniżających zawieszenie Eibach Pro-Kit do AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro. Numer katalogowy E10-15-003-12-22

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zrobić tak , ze dajesz talerzyki z audi a4 b5 z amorków  i zmieniasz na swoich amorkach. To daje tobie jakiś 15mm niżej , i wtedy bierzesz tak jak pisałem ,1 kategorie niżej wagową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...