Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina robi slabe cisnienie


sylwo189

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opowiem wam historie mojej b6 1.8t bfb :D na wstepie dodam ze zaden ze mnie spec ani mechanik. Otoz gdy ja kupowalem, nie mialem porownania jak jezdzi silnik bfb, a jak bex. Sprzedawca zapewnial ze jest to bfb po czipie na 190km. Od poczatku wydawalo mi sie ze tej mocy jest jakos przy malo jak na 190km. Jezdzilem tak rok, bo inni "znawcy" wmawiali mi ze benzyna tak jezdzi... Po roku mialem dosc i chcialem zwiekszyc moc (nie wierzylem ze auto jest po czipie mimo ze jakis swistek jest). Kupilem wtryski z bexa i chcialem jechac na mape. Gosciu mi powiedzial ze to musi jechac i najpierw zebym go podpial pod kompa i posprawdzal parametry. Mial racje, po podpieciu okazalo sie ze turbina zamiast wyciskac 0.8 bara cisnie 0.2 :D do tego przeplywka tez troszke nie wyrabiala, ale nie az tak. Przeplywke juz przeczyscilem z bratem (zwykly polski mechanik xd), ale na turbo jeszcze nie patrzylismy. Mam do was pytanie. Na co zwrocic uwage przy tej turbinie? Jakie moga byc przyczyny czemu tak slabo cisnie? Z gory dzieki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak turbo nie pompuje to i przepływu nie będzie, proste. Zrób logi najpierw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sylwo189 napisał:

Robilem logi. Bledow zadnych nie ma, a turbina wyciska 0.2 bara. 

To je wklej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wstawic zdjecie bo w tym momencie nie mam innego dostepu do nich ;/ ale czytelne mniej wiecej jest

received_593088731606295.jpeg

received_266592114565732.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...