Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Matb6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matb6

  1. Matb6 odpowiedział(a) na Matb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Przeanalizałem na spokojnie i już widzę. Dzięki
  2. Matb6 odpowiedział(a) na Matb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Falowanie doładowaniem tak samo jest spowodowane przez program? Co chodzi o lpg, to jak się wciśnie gaz w podłoge to na trzecim biegu i powyższych wtryski dają radę do 5 tys obr, potem już nie
  3. Matb6 odpowiedział(a) na Matb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Przez warunki pogodowe się troszkę przedłużyło, ale już mam logi, mam nadzieję że teraz są już dobrze zrobione. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w...
  4. Matb6 odpowiedział(a) na Matb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Możliwe że tak właśnie się dzieje jak piszesz, tylko czy jest możliwość spr tego, czy rzeczywiście te wtryski nie dają rady i tego paliwa zbyt mało silnik dostaje? Chodzi mi o to że chciałbym mieć pewność że to właśnie jest przyczyną problemu jaki jest u mnie
  5. Matb6 odpowiedział(a) na Matb6 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok, to logi jeszcze raz zrobię i tak jak znalazłem na forum 3bieg i od 1500obr do odcięcia.
  6. Witam wszystkich. Bex jest po chipie i ma 225 km na seryjnych gratach. Problem zaczął się krótko po chipie i wygląda tak, że np. ruszanie spod swiateł, pierwszy bieg gaz do podłogi, drugi bieg tak samo, trzeci bieg gaz do podłogi i powyżej 4tys. obr. czuć jak nagle auto zaczyna przez około 1sekunde troszkę słabiej przyspieszać ( powiedzmy 85%) poczym znów przyspiesza normalnie na 100% przez około 2 sekundy i znów przez chwilę troszkę słabiej i potem znów normalnie przyspiesza. Dodam że jak tylko np. na trzecim biegu wcisnę gaz do końca przyspiesza normalnie i nie odczuwam ani na chwilę spadku mocy. Zauważyłem także, że czasami powiedzmy na 4 biegu wcisnę gaz do końca, a audi tak jakby na 80% mocy tylko przyspieszała, poczym wrzucam 5 bieg, gaz wciskam i nagle jedzie normalnie na 100% mocy. Jak na razie do tej pory spr. zawór n75 ( a w zasadzie to jest nowy założony i nie ma poprawy) i zawór DV. Robiłem także logi i troszkę turbo przelodowuje, ale to logi wstawiam i fajnie jakby ktoś na nie zerknął i może powiedziałby więcej na ich podstawie co mogłoby być przyczyną takiego problemu. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w... http://vaglogi.pl/log-002_115_118_8076M.html
  7. Czujnik położenia wałka rozrządu był na podmianę zakładany z innego samochodu, przy którym nie ma tego problemu, także jeszcze podmienię czujnik położenia wału i wtedy dopiero jak nie to nic nie zmieni, to rzeczywiście jedynie pozostanie spr porządnie ustawienie całego rorządu. Dziekuje za pomoc ?
  8. Witam Po wymianie łańcuszka oraz napinacza mam problem z błędem " 17748 Czujniki pozycji wału rozrządczego / korbowego (B2) - poza sekwencją ( P1340 ) " . Silnik ogólnie nie stracił mocy , nie ma problemu z odpalaniem, tylko ten błąd wyskakuje . Czytałem różne tematy na forach o podobnych problemach, ale wątki się kończyły bez podanej przyczyny powstania tego błędu. Wiem, że chodzi o złą synchronizację rozrządu. Zrobiłem logi grup 090, 091 , 093 i czy na podstawienie tego ktoś bardziej doświadczony będzie wstanie powiedzieć coś więcej, co do rozwiązania tego problemu. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  9. Mateusz , kujawsko-pomorskie okolice Brześcia Kuj. Audi a4 b6 1.8t quattro . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.