Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BEX prośba o sprawdzenie logów


Matb6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 

Po wymianie łańcuszka oraz napinacza mam problem z błędem " 17748 Czujniki pozycji wału rozrządczego / korbowego (B2) - poza sekwencją ( P1340 ) " . Silnik ogólnie nie stracił mocy , nie ma problemu z odpalaniem, tylko ten błąd wyskakuje .

Czytałem różne tematy na forach o podobnych problemach, ale wątki się kończyły bez podanej przyczyny powstania tego błędu. Wiem, że chodzi o złą synchronizację rozrządu. Zrobiłem logi grup 090, 091 , 093 i czy na podstawienie tego ktoś bardziej doświadczony będzie wstanie powiedzieć coś więcej, co do rozwiązania tego problemu.

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

Z góry dziękuje i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wartości w gr.93 więc czujnik lub rozrzad tak przestawiony, że jest poza zakresem i nie odczytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik położenia wałka rozrządu był na podmianę zakładany z innego samochodu, przy którym nie ma tego problemu, także jeszcze podmienię czujnik położenia wału i wtedy dopiero jak nie to nic nie zmieni, to rzeczywiście jedynie pozostanie spr porządnie ustawienie całego rorządu.

Dziekuje za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...