Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Anubiss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wkręty ani nity nie dadzą rady, bo wchodzi w blachę ?
  2. Cześć Panowie, mam pytanko bo zakupiłem cały pakiet maxtona do swojej niuni i mam problem, przy montażu dokładek progów. Sądzicie, że jakiś klej do szyb da radę je utrzymać czy koniecznie trzeba będzie zastosować wkręty ?
  3. Stary ja montowałem u siebie na 3M i przy 200 nie zleciały na auto bani. 6 miesięcy miałem przyklejone na tą taśmę i nic się nie stało, a co drugi dzien na myjni i trasa potem sprzedałem auto więc nie wiem, ale pewnie dalej są Najważniejsze to bardzo dobrze odtłuścić.
  4. Dzień Dobry Panowie, proszę o rozkodanie VINU SHHFK7780LU002753
  5. Dziś wrzucony nowy Siłownik klapki wlewu paliwa bo poprzedni już siadł zakupiony oryginał oczywiście od razu wymieniony i wszystko bangla jak powinno , cały środek został dokładnie wyczyszczony, klima odgrzybiona, zakonserwowana skóra, plastiki. Mam jeden problem jedynie :/, dziś dowiedziałem się że zostanę tatą po raz drugi (oczywiście ciesze się z tego), ale niestety to komplikuje moje plany z moim szarym skurczybykem i będę zmuszony chyba niestety sprzedać go a kupić coś większego może suv . Będę dawać znać na bieżąco co postanowimy z żoną, aczkolwiek niechciałbym go oddawać nikomu . Na dniach wrzucę tez jakiś video jak mesie pięknie "pierdzi" z wydechów
  6. Paczuszki już wczoraj były u mnie, dziś dopiero wszystko montowane, tak samo zrobiony detailing dziś , czyli czyszenie matu, woskowanie itp itd. Co do tarcz to zmienilismy z @dzik zamówienie i jednak włożyliśmy na przód tarcze texar i klocki ferodo, a na tył tarcze i klocki brembo. Kilka fotek jak autko wygląda po woskowaniu, niestety w realu wygląda dużo lepiej, ale słońce dziś tak waliło że niestety fotki nie oddają aż tak efektu
  7. @karolek_ust oj tak, drogi się trzyma dużo lepiej niż moje poprzedni audi i różnica jest zdecydowanie większa
  8. Dziś zamówione tarcze przód + tył wraz z klockami przód + tył firmy brembo. Dodatkowo zamówiony został pakiet detailingowy do matowych lakierów czyli CHEMICAL GUYS MATTE DETAILER wosk AngelWax LUMINOSITY 30ml, szampon ADBL SNOWBALL, zestaw do pielęgnacji TENZI (zestaw tani, ale używam go już od długiego czasu i naprawdę robi robotę, kilka zapachów FRESSO magnetic (wymiata ten zapach) no i podstawowe rzeczy, pędzle do felg, krwawa felga, mikrofibry, gąbki. Dodatko na dniach zostaną spolerowane słupki drzwi i listwy
  9. No Panowie, muszę się pochwalić. Michałem dylemat czy wstawiać tu czy darować sobię, no ale poprzednią audi wstawiałem to mówię że i obecną bestię włoże. Merc sprowadzany ze stanów (u właściciela był rok czasu, niestety sprzedali bo mieli okazję kupić mieszkanie, więc trafiła i mi się okazja, u mnie już dwa miesiące). Mesiek z 2016 roku, 45 tysięcy przebiegu. Cla 250 AMG, aktualna moc 250 kucy. Wgrana mapa, popcorn, wymieniony wydech. Kolorystyka oczywiście szary mat, dodatki od amg w czarnym macie, tak samo z felami. Co do uszkodzeń - przedni zderzak był uszkodzony, wymieniona maska i delikanie naruszona belka, wszystko inne w oryginalne. Częśći były wymieniane w przez właściciela zgodnie z sztuką!. Samochód sprawdzany w aso przed zakupem i udało się! Mamy go . Dodatkowo zostało zrobione: oklejeniony dach - czarny połysk, przyciemnione tylne lampy, wszystkie oznaczenia mercedes/amg czarny mat, przyciemnione szyby tył, pomalowane zaciski na czarwony połysk, pomalowane felgi na czarny mat, pomalowane dodatki na czarny mat - lotki z tyłu, bocze progi, przednia dokładka. video_2021-07-09_20-45-32.mp4
  10. Cześć kolego, proszę o rozkodowanie VIN WDDSJ4EB7GN366628
  11. Można prosić o rozkodowanie? WVWZZZ6RZCY211002
  12. Anubiss odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Na dniach wleci kilka nowych bajerów haha + w następnym tygodniu jestem umówiony na black piano obramowania wokół szyb, do tego na początku lutego niunia jedzie na strojenie by były pierwsze 200+ kucy
  13. Anubiss odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    @mariusz36 ciekawe czy wyrwę coś do 1k z pomalowaniem
  14. Anubiss odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    @mariusz36 ciężko dorwać tylny zderzak sline w tym kolorze ;( szukałem i nic, ale znalazłem dyfuzor który pasuje do mojego auta a jest 1:1 jak dyfuzor od s line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.