Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Shadow B8


Anubiss

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się! Zostałem posiadaczem audi a4b8 1.8 tfsi 170km rok 2012. Sprowadzona przez mojego dobrego znajomego z Belgii, obecnie na liczniku 120k przebiegu, serwisowana do 2019 grudnia w aso. 0 przygód, samochód naprawdę zadbany. Przyjechała do mnie po 2 miesiącach szukania :D. Pod dom dojechała kilka dni temu, wczoraj i przedwczoraj cały dzień siedziałem i polerowałem auto przy okazji wleciały nakładki na pedała, nowy grill, nowe zaślepki halogenów, nowy znaczek na przód. 

Kolejne plany to kupić do dwóch tygodni jakieś kapcie 18, wymienić kierownice na "z bicepsami", dokładki progów od sline, tył dyfuzor, dokładka do przedniego zderzaka, nakładki chrom na lusterka, moduł zamykania klapy, tłumaczenie menu. Zakupiłem tak samo obdeleven PRO który dojdzie we wtorek do mnie, dodam sobie kilka dodatków takich jak test zegarów itp. 

photo_2020-07-25_20-37-32.jpg

photo_2020-07-25_20-37-39.jpg

photo_2020-07-26_14-58-53.jpg

photo_2020-07-26_15-33-23.jpg

photo_2020-07-26_15-33-30.jpg

photo_2020-07-21_19-39-20.jpg

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, gratuluję zakupu :cheesy:

Ładna sztuka, powodzenia z modami :smiley:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko ale 18" sobie daruj. Absolutne minimum do tego auta to 19" a tak poprawnie to 20".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad 19, ale nasze drogi takie wspaniałe, że nawet nie wiem czy warto te 19.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmiagam na 19" w zimie. Dodatkowo na gwincie i jest mega OK. Nigdy bym nie założył mniejszego koła. 18" gubi się zupełnie w tej budzie. To nie b6 żeby 18" rozważać

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Anubiss napisał:

@kamelus_ haha dobra to szukam 19 :D odczułeś może większe spalanie na 19? 

Nie bo normalnie śmigam na 20" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 19'' czy 20'' nie macie problemu z podjeżdżaniem (nawet przypadkowym) pod krawężniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Anubiss napisał:

@corradoowner śliczne kapcie haha :D jak się uda wyłapać coś fajnego w 19 to kupuje :D 

Bierz 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, AndyN napisał:

Z tymi 19'' czy 20'' nie macie problemu z podjeżdżaniem (nawet przypadkowym) pod krawężniki?

Na 19" moim zdaniem nie ma najmniejszego problemu. Przy 20" już trochę gorzej ale ja i tak nie podjeżdżam na wysokie krawężniki głównie ze względu na glebę. Poza tym nie wiem po co podjeżdżać na krawężnik. Jak gdzieś można legalnie wjechać to w 90% jest krawężnik obniżony i nie ma problemu nawet na glebie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na 19'' mam od drugiej połowy czerwca i ze 2-3 obcierki na rantach felg czy rim protector'ach opon to moja sprawka. I to nie chodzi jedynie o krawężniki.

Te koła na A4 wyglądają naprawdę fajnie ale eksploatacyjnie to masakra dla mnie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, AndyN napisał:

Auto na 19'' mam od drugiej połowy czerwca i ze 2-3 obcierki na rantach felg czy rim protector'ach opon to moja sprawka. I to nie chodzi jedynie o krawężniki.

Te koła na A4 wyglądają naprawdę fajnie ale eksploatacyjnie to masakra dla mnie :/ 

Na 16 czy 18" nie ma możliwości zrobienia obcierki?? ...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, AndyN napisał:

Auto na 19'' mam od drugiej połowy czerwca i ze 2-3 obcierki na rantach felg czy rim protector'ach opon to moja sprawka. I to nie chodzi jedynie o krawężniki.

Te koła na A4 wyglądają naprawdę fajnie ale eksploatacyjnie to masakra dla mnie :/ 

Myślę że to kwestia obycia. Ja chyba z 8 lat mam duże koła w autach i np na mojej A5 którą ma 3,5 roku od nowości na 20" nie mam ani ryski. Fakt wymaga to na pewno większej uwagi niż śmiagjąc na 17" ale z czasem robi się to już odruchowo i nie powoduje dyskomfortu. Jak zakładam na zimę 19" to już dla mnie taki balon że wogole o kołach nie myśle.  Dużo więcej uwagi niż jazda na 20" wymaga jazda na glebie żeby nie zostawić gdzieś zderzaka czy nie pogiąć podłogi. Chyba że ktoś lata na mega naciągach to fakt trzeba uważać. Takie moje spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamelus_ napisał:

Myślę że to kwestia obycia. Ja chyba z 8 lat mam duże koła w autach i np na mojej A5 którą ma 3,5 roku od nowości na 20" nie mam ani ryski. Fakt wymaga to na pewno większej uwagi niż śmiagjąc na 17" ale z czasem robi się to już odruchowo i nie powoduje dyskomfortu. Jak zakładam na zimę 19" to już dla mnie taki balon że wogole o kołach nie myśle.  Dużo więcej uwagi niż jazda na 20" wymaga jazda na glebie żeby nie zostawić gdzieś zderzaka czy nie pogiąć podłogi. Chyba że ktoś lata na mega naciągach to fakt trzeba uważać. Takie moje spostrzeżenia.

Tak jak piszesz. Jeżdżę na dużych kołach z naciągami od kilkunastu lat. Wiem gdzie dam radę wjechać a gdzie nie. Czasem wolę zaparkować kilkanascie metrów dalej i się przejść ale mieć całe koła o podłogę. Wchodzi to tak w nawyk że nie ważne czy jadę swoim autem czy pożyczonym czy służbowym to uważam na wszystko. Zwalniam przed progami i krawężnikami i staje kilka centymetrów od krawężnika. Nie ma z tym żadnego probelmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna fura .

fakt ja 17 mam i trochę małe do tego auta .

U ciebie nie powinno być  dużo większe spalanie na 19 bo przedni napęd i tak 1.8 T mało pali ~`8 litrów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś zmienione oświetlenie wnętrza na ledy (kolor biały zimny), wleciały także szyby tył beton :D, no i wleciały dodatkowe "opcje" takie jak: test zegarów, doświetlanie zakrętów i kilka innych pierdół :D No i mam malutki problem odnośnie błędów w samochodzie, orientuje się ktoś co to może wgl być i czy to coś poważnego? na dole SS z apki 

photo_2020-07-28_18-18-35 (2).jpg

photo_2020-07-28_18-18-36.jpg

photo_2020-07-28_18-18-35.jpg

photo_2020-07-28_18-18-34.jpg

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://a4-klub.pl/topic/263705-xenon-range-control-komunikat-fis/

 

ODBeleven pokazuje szczegóły poszczególnych błędów po kliknięciu na każdy z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AndyN napisał:

ODBeleven pokazuje szczegóły poszczególnych błędów po kliknięciu na każdy z nich?

Tak, koszt całego urządzenia wraz z PRO + 200 pkt kosztowało mnie 450zł z wysyłką. Moim zdaniem cena dobra i naprawdę przydatne. A co do błędu to chodziło mi właśnie to co odbeleven mi pokazał 

photo_2020-07-28_19-22-59.jpg

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...