Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Shadow B8


Anubiss

Rekomendowane odpowiedzi

@Sensor77 też mi się tak wydaje, ale chce być przekonany w 100%. Na dniach chyba trzeba będzie zrobić tłumaczenie całego menu + wgranie map z 2020 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiedzy na ten temat. Pisałbym w tej sprawie do firm zajmujących się retrofitting'iem Audi. Może któryś z forumowiczów przerabiał ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndyN pewnie cena jak zwykle - z kosmosu hah :D może lepiej zostanie jak jest, btw orientujesz się może czy jak nagram na pytę dvd muzę + teledyski to będzie odtwarzać? Dziś odblokowałem opcję "wideo w ruchu dla mmi 3g/3gp". Przy okazji w środę będzie moduł zamykania bagażnika to będę musiał zrobić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zmiany z Concert'a na 3G z sim do wymiany jest wszystko łącznie ze wzmacniaczem audio(!). Kładzenie nowych wiązek, światłowodów, circa 6-7 tys.

A tu?: https://a4-klub.pl/topic/227321-nagrywanie-dvd-dla-mmi-3g-high/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kosztuje przejście z 3G basic na 3g np. z sim. Może jakieś graty zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrclaguna

DESauto-gdansk

obaj są na Allegro

Edytowane przez AndyN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cos okolice 2tys płaciłem. Z basic na 3g+ z sim. Do wymiany panel mmi , wyświetlacz i jednostka plus dekor pod większy wyświetlacz. Oraz ochrona komponentu , tuner zostaje taki jaki mamy na aucie. Do ogarnięcia samenu w jakies 20min na mega spokojnie pod domem , plus oczywiście ochrona w aso. Szukać gratów i robić samemu , te ceny które podają magicy to heh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Anubiss napisał:

@MaciekPL chyba sobie daruję na obecną chwilę :D i tak w przeciągu 1,5 tygodnia wydałem +/- 5k :D 

Heh , jak zaczniesz modzisz to takie 5k z kilka razy wydasz :lol: nie ma co liczyć :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anubiss napisał:

@MaciekPL chyba sobie daruję na obecną chwilę :D i tak w przeciągu 1,5 tygodnia wydałem +/- 5k :D 

Hmm jeśli w tydzień poszło ok 5k na mody to może warto było poczekać z 3 tygodnie i kupić auto z lepszym wyposażeniem.....heh :decayed: bo teraz czas tracisz na poszukiwania gratów,a tak to byś tylko dopieścił lakier......i na tym byś się skupił B)

Ja z biegiem czasu też dodałem to i tamto ale nie wydałem 5k w tydzień na doposażenie,Tobie życzę bezawaryjnej jazdy i gratków z modzenia...będę śledził temat :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamd69 Akurat sprowadził mi znajomy furę z belgi po 1 właścicielu, serwisowana do 2019 w aso, bezwypadkowa itp :D dlatego postanowiliśmy że sprowadzimy ją, nie chce kupować od polaczków bo zawsze miałem pecha i każde auto było rozje.... :D a wiadomo auta nie kupiłem na rok, tylko na kilka lat, potem coś kupię nowego z salonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anubiss napisał:

@adamd69 Akurat sprowadził mi znajomy furę z belgi po 1 właścicielu, serwisowana do 2019 w aso, bezwypadkowa itp :D dlatego postanowiliśmy że sprowadzimy ją, nie chce kupować od polaczków bo zawsze miałem pecha i każde auto było rozje.... :D a wiadomo auta nie kupiłem na rok, tylko na kilka lat, potem coś kupię nowego z salonu 

Fakt w Pl są perełki od handlarzy.....i to właśnie jest ryzyko,wydasz swoje oszczędności a ukryty będzie bubel.

Masz rację.

Z czasem zrobisz auto po swojemu.....a nic tak nie cieszy jak własne grzebienie przy aucie he he.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam mały problem panowie, kupiłem moduł zamykania tylnej klapy bagażnika do mojej a4b8 sedan lift, ale w klapie bagaznika nie mam przycisku do zamykania... idzie to jakoś przerobić czy nie? Jedynie mam otwieranie klapy z kluczyka i z przycisku w drzwiach kierowcy 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Anubiss napisał:

Kurde, mam mały problem panowie, kupiłem moduł zamykania tylnej klapy bagażnika do mojej a4b8 sedan lift, ale w klapie bagaznika nie mam przycisku do zamykania... idzie to jakoś przerobić czy nie? Jedynie mam otwieranie klapy z kluczyka i z przycisku w drzwiach kierowcy 

Zobacz sobie temat: DIY

MONTAŻ ELEKTRYCZNEJ KLAPY AVANT 2008-2012

Edytowane przez tommy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...