Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Shadow B8


Anubiss

Rekomendowane odpowiedzi

@tommy24 tylko że to avant, a ja nie posiadam tego przycisku w tylnej klapie, bo mam sedana :/  

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie... dziś trochę nerwów bo nic mi nie wyszło dziś, oklejanie tylnych lamp - porażka, folia dosłownie taki szajs że nic nie szło zrobić, straciłem tylko 60zł.

 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały dzień robiłem lampy przednie - malowanie środków na czarny mat, ogólnie sprawa jak dla mnie była dość ciężka bo na wszystko trzeba było strasznie uważać żeby nie połamać nic :D efekt finalnie wygląda za***iście! Trochę nerwy mnie poniosły jak sprawdzałem w nocy bo widać że lampy (klosze) są do regeneracji - na dniach pewnie je ogarnę. Tu efekt aktualnie jak wygląda. 

b8.jpg

photo_2020-08-08_17-48-11.jpg

Ps. co powiecie na czarny znaczek audi? przód + tył? 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia indywidualna, ale imo z czarnymi będzie lepiej. Wtedy też coś zrób z kratkami halogenów bo widzę też tam jakiś chrom masz. Na grillu znaczek w dół daj trochę bo za wysoko sobie siedzi :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się tak zastanawiam z tymi kratkami od halogenów bo kupiłem już z chromem a tanie nie były i ciekawe czy ja to tak pomaluje żeby nie zlazło na myjnia haha :D co do znaczka audi to faktycznie dałem go za wysoko. No i teraz też problem bo zamówiłem sobie chrom obudowy do lusterek :D no i listwy są w chromie haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik musiałby chrom ściągać prawdopodobnie żeby to nie schodziło później, ale nie jestem pewny :D Rób black jak tylko Ci się podoba, mi by siedział w Twoim kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BLENDEK no własnie chodzi o to że mi się w cholerę black podoba :D mam taki "dziwny" kolor co widać zdjęcia wyżej haha. Jeszcze chciałbym pomalować całą podsufitkę na czarno + kierownica z bicepsami od kolegi z forum :D ale pewnie muszę się przygotować na jakieś 2-3 tysiące :D 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecałbym raczej szukać podsufitki etc. od wersji sline, malowanie na pewno nie wyjdzie perfekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BLENDEK no właśnie też tak myślę bo sprawdzałem ceny to za 800-900 można kupić w naprawdę dobrym stanie, ale :D ciekawe ile będzie zabawy przy demontowaniu i czy nie połamie tego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BLENDEK myślę jeszcze nad dokładką do zderzaka, bo progi od sline są już u lakiernika :D (dokładkę jeszcze się zastanawiam jaką kupić i w jaki kolor pomalować, czy kolor auta czy czarny) co sądzisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dokładki typu maxton design średnio mi leżą, zainteresuj się zderzakiem od wersji Competition plus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BLENDEK też myślałem, ale ciężko wyrwać coś w dobrej cenie + jeszcze malowanie i kolejne 300-400 zł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz od razu wszystkiego robić :D Mi te maxtony nie siadzą, jak coś zmieniać to tylko competition, ale zrobisz co będziesz uważał za słuszne :D Jak już się zdecydujesz na custom dokładkę to w black :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wleciało kilka bajerów do audicy, w tym jeszcze czekam na kierunkowskazy nowe no i listy progów idą do lakiernika :D 

Listwy sline progów

Wycieraczki bosh aerotwin

oznaczenia sline na boczki

gadżet audi gekon

adaptery żeby wyeliminować błędy spalonych żarówek we światłach cofania

Screenshot_3.jpg

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była wymiana elektrozaworu chłodzenia skrzyni biegów - część kupiona z ASO + wleciały dynamiczne kierunkowskazy lusterek :D wygląda obłędnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolek_ust nie spodziewałem się aż takiego efektu, ale jest mega za***iście no i cena 150zł za komplet to tanio jak cholera :D a jakość naprawdę za***ista 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbądź się tylko tych szpetnych felg i będzie całkiem ładne auto:kox: Mody na +

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wandej teraz to już kasy nie ma na nowe :D na następny sezon kupię nowe i 19. Teraz czekam na dodatkowo na dokładkę zderzaka od firmy mapet-tuning :D (kolor black piano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...