Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mefiiuu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mefiiuu

  1. Witam wszystkich mam pytanko jak zrobić regulator paliwa na listwie paliwowej? Bo z tego co kojarzę to jest w filtrze paliwa a chciał bym zrobic na listwie paliwowej bo auto po modywikacjach ze 150km na 230km kod silnika AVJ. Dziekuje za pomoc
  2. Siemanko wszystkim ma pytanie będę zakładał tempomat razem ze sterownikiem bo mój sterownik nie obsługuje tempomatu. Tempomat mam razem ze sterownikiem i wszystkimi pałąkami czy ktoś może mi powiedzieć ja co po kolei adaptować żeby miało to ręce i nogi
  3. Mefiiuu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkim. Zgaduje ze temat wałkowany bym na twym forum już z paręset tysięcy razem ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Więc tak zamierzam zwiekszyc moc w mojej audi a 4 b6 1.8t AVj i poszukuje turbiny myślałem nad k04-015 i czy to by był dobry wybór ? albo jakie inne turbo byście polecili. Dodam ze będzie wsadzony sztywny dolot jaki i wtryski od Bama
  4. @jmk wiesz przy takiej ilości to juz musi być magiel
  5. @jmk z tobą się zgodzę ze wyciek jest tylko jest problem ze nie widac skąd leci w sobotę miałem zalane na max w niedziele nigdzie nie jedzilem dzisiaj pojechałem autem do pracy i już minimum. Dodam ze przez 3tyg poszło mi 80ml płynu wiec już obstawiam ze maglownica do wymiany a muszę dojechać do Polski. I jeszcze jedno pytanie czy jak doleje uszczelniacze to coś pomoże bo nie ukrywam ze do przejechania mam 700km
  6. @jmk tylko zrobił się jeszcze jeden problem w środę dolewałem płyn od wspomagania i wczoraj tez już musiałem dolać bo już było minimum więc zaczęło co raz szybie ubywać tego płynu
  7. Dzień dobry mam mały problem z płynem od wspomagania ale może znaczne od początku. Zostałem posiadaczem audi a4 b6 1.8t w wersji 150km osobiście auta nie kupowałem bo byłem zagranica wiec poprosiłem ojca i sąsiada mechanika żeby pojechali kupić auto. Sąsiad mechanik sprawdził auto od a do i wszystko było jak należy. Autem jeździł tato zanim zjechałem do polski nic mu nie dolegało przez ten czas auto tez było u mechanika bo było pare rzeczy do zrobienia i wszystko pięknie ładnie. Pojechałem po auto wróciłem nim do Niemiec po 3 dniach po przyjedzie do Niemiec odpaliłem auto i odezwała się pompa od wspomagania przy skręcaniu zajrzałem do zbiorniczka i był pusty wiec postanowiłem dolać było powyżej maximum po tygodniu sprawdziłem stan i opad do max pojedziemy jeszcze z nadzieja ze wszystko się unormowalo ale nie po 2 tyg następnych musiałem dolać bo myło znowu minimum. Szczerze nie zauważyłem żadnych wycieków pod autem ani nic wszystkie węże suche popa od wspomagania sucha paski tak samo. Wie ktoś co to może być ? Dziękuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.