Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cube199

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam od jakiego czasu wariuje u mnie hamulec postojowy jak i ABS/ESP na vcds raz komunikat ; nie znaleziono błędów lub sterownik nie pozwala na ich odczyt lub wystąpił problem z komunikacją . A za kilka chwil ponowny scan i już normalnie widzi sterownik bez błędów . Za to w nastawach podstawowych wszystkie dostępne grupy na czerwono błąd i nie jest dostępny . Podczas jazdy wrażenie że coś samochód ma opór jechać i aby od 1 do 50km/h w miarę się rozpędzić spalanie 40L na 100 czasem coś słychać pod samochodem obijanie się blachy albo coś jak by się urwać zaraz miało i pedał gazu drży leciutko i od czasu do czasu błąd w pamięci flash rom. ;/ Od czego zacząć bo nie mam pojęcia pompę ze sterownikiem wymienić i regenerację zacisków tył ogarnąć czy gdzie i jak szukać problemu. Audi A4 B8 2.0 CAGA Multitronic
  2. Też mam zwykłe głośniki które grają bo grają i chyba kupię na przód 200mm Audio system seria X lub R a na tył 165 również seria X lub R do tego wzmacniacz + płaska skrzynia basowa
  3. Temat ogarnięty dzięki Gibonsowi
  4. Dzięki że mnie poprawiłeś taka oto moja wiedza na temat hamulców . Zrobię foto po pracy .
  5. Temat pewnie wam dobrze znany i oklepany i zaraz dostanę zjebke że jest tego na forum od groma ... Ale od natłoku informacji i po przeczytaniu kilku wątków się potraciłem... Zakupiłem niedawno audi A4B8 avant 2.0 2009r multitronic i w najbliższym czasie będę musiał wymienić tarcze Tył które są seryjne i względem przednich (poprzedni właściciel wsadził tam na moje oko 330wentylowane) brzydko to się prezentuję w połączeniu z tyłem i chciałbym to zmienić żeby miało to ręce i nogi . I oto mojej pytanie jakie tarcze i klocki kupić i czy zaciski będą pasować czy coś trzeba zmienia itp . Pozdrawiam
  6. Kupiłem kabel + vcds na Aliexpres za 90zl i temat ogarnięty ;) odblokowane zielone menu + dodanie stanu oleju i aku . Pozdrawiam
  7. Nie da rady przez vcds tego dodać? odblokować? czy coś?
  8. A co jeśli nie ma opcji sprawdzenia poziomu oleju ? tak jak w moim przypadku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.