Treść opublikowana przez Oziii
-
Nie działa licznik i podświetlenie deski rozdzielczej w A4 B6
Samochód nie był podłączany do komputera. Myślałem, że może ktoś spotkał się z podobnymi objawami i obędzie się bez udziału mechanika
-
Nie działa licznik i podświetlenie deski rozdzielczej w A4 B6
Dzień dobry, Po podłączeniu prostownika przestała działać deska rozdzielcza. Przekręcam kluczyk i w ogóle nie reaguje licznik ani żadne kontrolki, silnik się zapala i zaraz jakby imopilajzer wyłącza samochód. Dodam, że jak nie jest włączony to podświetla się klimatronik czego wcześniej nie było. Spotkał się ktoś z takimi objawami? co to może być? Samochód stał ok 2 miesięcy w garażu i nie był odpalany
-
Opony do audi a4b6
Cześć, Muszę kupić opony i mam dylemat, mogę kupić używane pirelli rozmiar 17 (obecnie również mam 17) r 55 (obecnie mam 45) Szerokość 215 (obecnie 235 ale zdecydowanie ma za ciężko) Cena za opony 300zł + flaszka. Brać te czy najtańsze z oponeo? W załączniku zdjęcia opon, oraz audi aby było widać prześwit, wydaje Mi się, że balona 55 na spokojnie wejdzie. Proszę o opinię.
-
Jakie żarówki? Światła dzienne
Wziąłem tungsram +200 zobaczymy
-
Jakie żarówki? Światła dzienne
Jeżeli chodzi o żywotność to ciężko stwierdzić Chodzi Mi o światła mijania, obecnie mam najzwyklejsze z cpnu kupione po 7zł i powiem, że jest mega słabo a jeszcze coś z naprzeciwka leci to już w ogóle tragedia Dzięki
-
Jakie żarówki? Światła dzienne
Cześć, Jakie żarówki polecacie zamontować do świateł dziennych? Zastanawiam się nad OSRAM Żarówki H7 Night Breaker Laser +150% Next, używa ktoś? Lub może jakieś inne polecacie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim