Treść opublikowana przez Bartool
-
brak poziomowania lewego reflektora (xenon)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wiram, Pytanie odnośnie kodowania z 288/245 na 320/288 trzeba dłubać w kodowaniu?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Witam. Posiadam B7 BPW założyłem pompę i krótki smok zakładam miskę i blokuje smok o miskę czy możliwe że do BPW trzeba inny smok ? Jest różnica pomiędzy smokami AWX/AVF a BRB/BKE? swój skróciłem i jak założę miskę to jest od sitka do miski odstęp że wchodzi 8 nakrętka i nie wiem czy tego tak nie zostawić bo i tak powinno wystarczyć pompie tyle miejsca do zassania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Niesty jestem tutaj nowy i nigdzie nie widzę wyszukiwania użytkowników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Poszukuję użytkownika ""tuner TV""" podobno posiada moduły do kamer cofania może ktoś pomoże z namiarem? Dziękuję, pozdrawiam