Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waldek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez waldek

  1. jak szalec to na calego extra!!!
  2. Tez mi sie bardzo podoba nad malowaniem klamek zastanawiam sie, napewno lusterka pomaluje i tylna dokladke zderzaka ,progi ale dopiero jak dostane przedni zderzak rs4 wtedy wszystko pomaluje felgi to 17" ale zmienie na 18" wzor RS4 jak obnizylem auto 17" jakies male sie zrobily.http://www.a4-klub.fg.pl/forum/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon7.gif http://www.a4-klub.fg.pl/forum/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon7.gif
  3. Zmiany: -grill rs4 -soczewki Valeo -tylne światła po drógim lifcie Uzupełnij profil -alusy 17" [cayenne] -sprężyny wietec 40/40 Plany: -przedni zderzak rs4 -felgi wzór rs4 18" -malowanie lusterek :twisted: Zobaczcie moje autko!!!
  4. Calkowita racje ma Dawid nigdy ze stalowych felg do aluminiowych zazwyczaj w alusach sa inne stozki i sa za krodkie sroby. ja mialem ze stalowek sroby na alusach i przedwczoraj w Rzeszowie w nocy kolo mnie wyprzedzilo dobrze ze bylo pozno i powoli jechalem na szczescie uszkodzilem tylko blotnik i nadkole troche spilowalo srobe chyba od wachacza i takie tam drobnostki.nigdy nigdy nigdy !!!!! jak by to byl dzien to nie chce myslec co moglo by sie stac w zyciu nie widzialem zeby kolo tak zapieprzalo przefrunelo przez wysepke na wysokosci 2 metrow, przyniesli mi je bylo 200metrow od auta .to tyle
  5. waldek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    z tym kolorem auta to masz calkowita racje ja tez swoja kupilem z powodu tego koloru , jest piekny .
  6. dziadkowie juz dawno poumierali, wszystko przeczesane, zostaly jeszcze rozbitki ktore zazwyczaj taniej jest zrobic w Polsce i pare groszy zarobic
  7. waldek odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Kupilem w niemczech nowy lekko uszkodzony zaplacilem 20,50Euro grill +10euro przesylka, nowy kompletny 65-75Euro +10euro wysylka tak to wyglada
  8. waldek odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    pare dni temu kupilem od RS4,i prezentuje sie extra, uwazam ze to najladniejszy grill-jesli juz jakis kupowac to wlasnie ten RS4-ale to tylko moje zdanie
  9. Mam Pionieera DEH-P815R ma jakies 5 lat ale gra rewelacyjnie godny polecenia jeszcze pogra u mnie troche ,chyba ze ukradna.Glosuje za Pioneerem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.