-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
@Łukasz13 Od ponad trzech lat jeżdżę na programie, który mi zrobiłeś ? Nawet pytałeś mnie wtedy, czy mi ten napinacz od razu wykodować ale wtedy było jeszcze wszystko ok i powiedziałem, że nie trzeba ? Odezwę się na priv
-
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A może ktoś zechcialby się podzielić wiedzą w zakresie tego jaki kabel i soft jest potrzebny do tego, żeby ten fazator w ecu wyłączyć?
-
Słaby nadmuch z środkowych kratek
Odgrzeję kotleta, żeby nie zakładać nowego tematu. U mnie jest taka sytuacja, że obojętnie jak nie ustawię nadmuchu to zawsze leci z bocznych kratek. Czy to na nogi czy na szybę.. VCDS nie pokazuje żadnych błędów, robiłem nastawy, silniczki pracowały, aż wartości we wszystkich kolumnach wynosiły 0 ale nic to nie zmieniło. Będę wdzięczny za sugestie gdzie szukać przyczyny.
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Dziękuję @pelonek1 @george @Muskel1za pomoc i wszelkie wskazówki, po zmianie kodowania na kanałach 02, 03, 04 światła świecą ciemniej ? Upewnię się jednak dopiero wieczorem. Zacząłem sprawdzać który kanał w takim razie jest odpowiedzialny za jasność tylnych pozycyjnych, 04 zmieniłem na wartość 40, reszta tak jak podał @pelonek1 i pozycyjne znowu jasne. Potem zmieniłem tylko kanał 03- pozycyjne zaś mocno dają, niestety nie zmieniłem wartości na kanale 02 bo padł mi laptop. Dziękuję bardzo jeszcze raz ?
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
@pelonek1wydaje mi się, że nie miałem właśnie zakodowanego haka ale z uwagi na czujniki parkowania aktywowałem go żeby prawidłowo działały. Jak będę miał możliwość to zmienię kodowanie i wyrzucę go
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Hak firmy Westfall, zakładam, że jest fabryczny, ja go w każdym razie nie zakładałem. Światła DRL i bixenony ze spryskami i samopoziomowaniem, również wszystko wygląda na oryginał, z modułem xenonow mogę się normalnie łączyć przez vcds. Nie mam czujnika deszczu ani świateł. Co do tego od kiedy jest ta usterka to ciężko mi dokładnie powiedzieć, w każdym razie nikt wcześniej (mam samochód trochę ponad rok) nie migał mi światłami, że go oslepiam. Raz wyciągałem lampy bo parowały i chciałem to poprawić, nie wiem czy to może mieć jakiś związek, osobiście nie sądzę.
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Będę wdzięczny. Czy tylko moduł Centralnej elektroniki może mieć wpływ na światła?- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
@pelonek1Dzięki za tyle informacji. Błędów nie ma, kodowanie mam 10121. W aucie jest hak.- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Sprawdzę wszystkie jakie mam obecnie włożone i dam znać. Wydawało mi się, że inny symbol żarówki ma inny układ tych bolców po bokach i nie da się wsadzić innej, ale mogę się mylić.- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Które masz na myśli? Te w klapie czy w bocznych lampach? Czy i tu i tu?- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Bo mieszkam gdzie indziej niż miejscowość, w której musiałem zarejestrować auto ? Jutro obczaję żarówy, dzięki za wsparcie ? Pozdrawiam również- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Co ma być z tyłu na pozycyjnych? P21W?- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Sprawdziłem kodowanie, wartość była na 13%. Zmieniłem na próbę na 40 to już świeci tak jakbym miał hamulec wciśnięty. Wróciłem na 13% ale dalej mam to tak jak miałem czyli jasno- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Dzięki. W necie jest duży rozrzut cenowy, od 500 do nawet 700 zł za 66140xnl a sprzedawcy nie chcą podawać kodu z opakowania żeby sprawdzić autentyczność - Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
bkwiatek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta