Treść opublikowana przez bkwiatek
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
@Łukasz13 Od ponad trzech lat jeżdżę na programie, który mi zrobiłeś ? Nawet pytałeś mnie wtedy, czy mi ten napinacz od razu wykodować ale wtedy było jeszcze wszystko ok i powiedziałem, że nie trzeba ? Odezwę się na priv
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A może ktoś zechcialby się podzielić wiedzą w zakresie tego jaki kabel i soft jest potrzebny do tego, żeby ten fazator w ecu wyłączyć?
-
Słaby nadmuch z środkowych kratek
Odgrzeję kotleta, żeby nie zakładać nowego tematu. U mnie jest taka sytuacja, że obojętnie jak nie ustawię nadmuchu to zawsze leci z bocznych kratek. Czy to na nogi czy na szybę.. VCDS nie pokazuje żadnych błędów, robiłem nastawy, silniczki pracowały, aż wartości we wszystkich kolumnach wynosiły 0 ale nic to nie zmieniło. Będę wdzięczny za sugestie gdzie szukać przyczyny.
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Dziękuję @pelonek1 @george @Muskel1za pomoc i wszelkie wskazówki, po zmianie kodowania na kanałach 02, 03, 04 światła świecą ciemniej ? Upewnię się jednak dopiero wieczorem. Zacząłem sprawdzać który kanał w takim razie jest odpowiedzialny za jasność tylnych pozycyjnych, 04 zmieniłem na wartość 40, reszta tak jak podał @pelonek1 i pozycyjne znowu jasne. Potem zmieniłem tylko kanał 03- pozycyjne zaś mocno dają, niestety nie zmieniłem wartości na kanale 02 bo padł mi laptop. Dziękuję bardzo jeszcze raz ?
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
@pelonek1wydaje mi się, że nie miałem właśnie zakodowanego haka ale z uwagi na czujniki parkowania aktywowałem go żeby prawidłowo działały. Jak będę miał możliwość to zmienię kodowanie i wyrzucę go
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Hak firmy Westfall, zakładam, że jest fabryczny, ja go w każdym razie nie zakładałem. Światła DRL i bixenony ze spryskami i samopoziomowaniem, również wszystko wygląda na oryginał, z modułem xenonow mogę się normalnie łączyć przez vcds. Nie mam czujnika deszczu ani świateł. Co do tego od kiedy jest ta usterka to ciężko mi dokładnie powiedzieć, w każdym razie nikt wcześniej (mam samochód trochę ponad rok) nie migał mi światłami, że go oslepiam. Raz wyciągałem lampy bo parowały i chciałem to poprawić, nie wiem czy to może mieć jakiś związek, osobiście nie sądzę.
-
Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Będę wdzięczny. Czy tylko moduł Centralnej elektroniki może mieć wpływ na światła?- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
@pelonek1Dzięki za tyle informacji. Błędów nie ma, kodowanie mam 10121. W aucie jest hak.- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Sprawdzę wszystkie jakie mam obecnie włożone i dam znać. Wydawało mi się, że inny symbol żarówki ma inny układ tych bolców po bokach i nie da się wsadzić innej, ale mogę się mylić.- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Które masz na myśli? Te w klapie czy w bocznych lampach? Czy i tu i tu?- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Bo mieszkam gdzie indziej niż miejscowość, w której musiałem zarejestrować auto ? Jutro obczaję żarówy, dzięki za wsparcie ? Pozdrawiam również- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Co ma być z tyłu na pozycyjnych? P21W?- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Sprawdziłem kodowanie, wartość była na 13%. Zmieniłem na próbę na 40 to już świeci tak jakbym miał hamulec wciśnięty. Wróciłem na 13% ale dalej mam to tak jak miałem czyli jasno- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Dzięki. W necie jest duży rozrzut cenowy, od 500 do nawet 700 zł za 66140xnl a sprzedawcy nie chcą podawać kodu z opakowania żeby sprawdzić autentyczność- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Dzięki, sprawdzę vcds-em i dam znać co tam mam i czy pomogło- Bardzo jasne pozycyjne z tyłu
Witajcie, mam problem z tylnymi pozycyjnymi w avancie, świecą tak jasno, że niektórzy jadąc za mną migają mi długimi myśląc, że jadę na przeciwmgielnych. Nic nie było kombinowane i zmieniane z oświetleniem, oryginał. Dołączam zdjęcia ale ciężko to oddać. Jeszcze jedno pytanie, gdzie polecacie kupić oryginalne żarniki D1S z Osrama? Interesuje mnie Nightbraker Laser. Z góry dzięki za pomoc- 1.8t bex logi
Super! Dzięki ?- 1.8t bex logi
Witajcie ponownie. Kupiłem nową przepływkę z Boscha, wymieniłem świece i jedną cewkę bo wypadały zapłony. Póki co nie pojawia się błąd związany z ubogą mieszanką. Czy to co wyszło w logach wygląda już dobrze? Niestety nadpisały mi się poprzednie pliki, dlatego w komentarzu do pliku zamieszczam info od której linijki patrzeć. Z góry dzięki Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum- 1.8t bex logi
Czy zrobienie logów po odłączeniu przepływki i skasowaniu błędów da jaśniejszą diagnozę?- 1.8t bex logi
Zrobiłem tak: samochód zatrzymany przy wjeździe na autostradę, kasowanie błędów i start. Między próbami nie kasowałem błędów, nie zapalał się check. Miałem kasować po każdej próbie profilaktycznie? Proszę o radę- 1.8t bex logi
Cześć, czy można prosić o pomoc w analizie tych logów? Pojawia się błąd związany ze zbyt ubogą mieszanką, było pęknięte kolanko odmy, wymieniłem, jednak nie miało to wpływu na pojawiający się błąd. To moje pierwsze logi, jeśli wykonałem coś nie tak to poprawię. Z góry dziękuję Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum - Bardzo jasne pozycyjne z tyłu