-
Turbina czy uszczelniacze?
Rozumiem u mnie z kolei IC nie był rozbierany przez mechanika nw czemu sprawdził tylko luzy. U mnie jest jeszcze jeden objaw kopci po zgaszeniu samochodu nw o czym to może świadczyć ciekawe czy ktoś miał tak kiedyś
-
Turbina czy uszczelniacze?
U mnie na początek również turbo będzie sprawdzane ale mam złe przeczucie bo turbo ładnie pompuje
-
Kamil-Bex obserwuje zawartość Turbina czy uszczelniacze? , Kierownica troj ramienna zamist muli , Pali olej na wolnych obrotach i 3 innych
-
Kierownica troj ramienna zamist muli
Witam chciałbym zmienić kierownicę w audi a4 b6 z muli funkcją 4 ramienna na trójramienna bez multi czy nie będzie żadnego problemu oprucz wiszącej wtyczki od multi.?
-
Turbina czy uszczelniacze?
Jak tam się sprawy mają wiadomo juz co było przyczyną? Mam niestety to samo
-
Pali olej na wolnych obrotach
@WiniarekNiestety mój bex również posiada wyżej opisane objawy.. Udalo ci się może już ustalić co jest przyczyną czy faktycznie turbo przepuszcza? U mnie przy porannym rozruchu nie przepala oleju dopiero jak nabierze temperatury
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
Dzięki za radę ? po wymianie uszczelki na nową grubsza auto przestało kopcić ? a już się rozglądałem za hybryda ko3
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
Faktycznie trochę cienka ta uszczelka.. Mam już zakupiona grubsza dedykowana będę dziś wymieniać na pewno gorzej nie będzie ?
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
Podczas demontażu kata była cienka stalowa lub miedziana taka też zostawiłem czy to wystarczy?
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
Witam podepnę sie pod temat a mianowicie może ktoś doradzić dla mojego upewnienia chyba z turbo przynajmniej kilka rzeczy na to wskazuje 1 kopcenie na niebiesko puszczanie baczków co jakiś czas oraz jakiś wyciek na turbinie zamieszczam zdj niech ktoś ogarnięty się wypowie dlaczego sączy sie w tym miejscu pozdr no i gdzie najlepiej kupić turbinę hybrydę ko3 najdroższa widziałem z femic ok 2k
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
-
Wypadanie zapłonu film 1.8t bex 150tys km
- Turbo bex
- Turbo bex
Czeka mnie wymiana turbo puszcza bączki co jakiś czas niebieski dym warto kupić od femic.eu gotoeca koszt około 2200 przy oddaniu swojej?- Turbina czy uszczelniacze?
I jak się sprawy mają widomo co było przyczyną.? Masz katalizator?- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
- Turbo bex