-
korn3i obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Bardzo duży pobór oleju 2.0TFSI , Wymiana led tył w kierunkowskazach i 1 inny
-
Bardzo duży pobór oleju 2.0TFSI
Cześć, wiem ze temat wałkowany wielokrotnie apopro poboru oleju przez silniki 2.0TFSI, ale u mnie jest to bardzo duży pobór w porównaniu do tego co czytam i słucham od innych właścicieli tych silników. Do rzeczy, jakoś 2 lata temu zakupiłem A4 B8 właśnie z wyżej wymienionym silnikiem, pobór wahał się w okolicy 2 litrów na 1000km, od niedawna pobór stał się ogromny bo dochodzi do 1l na 150/200km.. Wiem, że problem dotyczy pierścieni i tłoków, ale jest możliwe żeby aż tak? Jeżeli nie to gdzie mógłbym zacząć szukać powodu tak nadmiernej ilości spalania tego oleju? Dodam, ze testowałem już wiele olejów od Motulow po orlenowskie i nadal to samo. Z góry dziękuje za każda pomoc..
-
Wymiana led tył w kierunkowskazach
Cześć, kupiłem niedawno A4 B8 sedan z Kanady i jak wiadomo z tylu paliło się wszystko na czerwono, kodowanie już zrobiłem wszystko już świecie jak powinno została tylko kwestia kierunkowskazów (kierunek swieci na czerwono) do sedna moje pytanie brzmi czy da radę wymienić/przelutowac kierunki z czerwonych na pomarańczowe? Dodam ze w miejscu kierunku klosz jest przezroczysty, przeciwmgielne tez mam jeżeli ma to jakieś znaczenie. Pytam ponieważ jestem zielony w tych sprawach i za każda pomoc z góry dziękuje. pozdrawiam
-
Zmiana ledow kierunków tył (czerwonych) na pomarańczowe.
Cześć, kupiłem niedawno A4 B8 sedan z Kanady i jak wiadomo z tylu paliło się wszystko na czerwono, kodowanie już zrobiłem wszystko już świecie jak powinno została tylko kwestia kierunkowskazów (kierunek swieci na czerwono) do sedna moje pytanie brzmi czy da radę wymienić/przelutowac kierunki z czerwonych na pomarańczowe? Dodam ze w miejscu kierunku klosz jest przezroczysty, przeciwmgielne tez mam jeżeli ma to jakieś znaczenie. Pytam ponieważ jestem zielony w tych sprawach i za każda pomoc z góry dziękuje. pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, chciałbym się tylko przywitać i życzyć wszystkim przy okazji szczęśliwego nowego roku
korn3i
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta