Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PitiG91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PitiG91

  1. PitiG91 odpowiedział(a) na PitiG91 temat w 1.8T
    Czy dobrym wyjściem byłoby też wyjeżdzenie gazu do końca i sprawdzenia jak będzie na samej benzynie?
  2. PitiG91 odpowiedział(a) na PitiG91 temat w 1.8T
    Dodam jeszcze, że jak auto odpali to czy na gazie czy na benzynie jedzie tak samo
  3. PitiG91 odpowiedział(a) na PitiG91 temat w 1.8T
    Gaz był zakładany 4 miesiące temu u sprawdzonego gazownika koszt 3200, zakładałem u niego gaz w poprzednim samochodzie i nigdy nie było problemu, wymiana filtrów co 10tys, po 4 latach poluzował się jedynie wąż i śmierdziało gazem z środku, 5 znajomych też zakładała tam gaz i nigdy nie było problemów. Jeżeli wymiana czujnika nie pomoże to będę kombinował z tymi wtryskami, tylko problem jest taki że jestem w holandii a mój spec od LPG w Przysiekach. Jak wyłączę gaz przed zgaszeniem silnika to przy następnym rozruchu powinien startować z benzyny bo kontrolka gazu świeci się w pozycji OFF
  4. PitiG91 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu mam problem z odpaleniem samochodu na zimnym silniku. Pacjent to A4 B6 1.8t 163km +LPG. Po dłuzszym postoju auto nie chce odpalić, słychać że rozrusznik kręci. Odpala dopiero za którymś razem, czasami za 3, czasami za 5 a czasami za 15 a jak odpali obroty spadają w dół i auto gaśnie. Muszę go dopiero przytrzymać na wyższych obrotach przez parę sekund żeby nie zgasł i działał normalnie. Auto nie szarpie nie widać jakiegoś spadku mocy, chwilami tylko więcej dymi z rury. Akumulator wymieniłem z miesiąc temu, świece i cewki też są w dobrym stanie montowane 4 miesiące temu firmy NGK. Jak auto się nagrzeje to nie ma już problemu z odpaleniem po zgaszeniu silnika. Przepuściłem go przez vag i vcds lite i nie pokazało żadnych błędów. Po sprawdzeniu bloków silnika na vcds na zimnym silniku na czujniku temperatury płynu chłodniczego (g62) temperatura skacze między 111-113 stopni a po nagrzaniu silnika wskazuje prawie 140 stopni gdzie w środku na zegarze jest 90. Wymieniłem ostatnio tłumik końcowy razem ze środkowym bo jeden odpadł i wtedy pojawił się problem z odpaleniem ale po odebraniu auta od mechanika dalej był ten sam problem, mechanik podłączył pod komputer pozaglądał pod maskę i stwierdził że on nie wie co może być przyczyną, a jest to serwis boscha w holandii. Czy ten problem może być spowodowany właśnie przez ten czujnik temperatury, że wskazuje tak wysokie wartości na zimnym silniku i przy rozruchu jest podawana zła dawka paliwa potrzebna do odpalenia jednostki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.