Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianekxxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianekxxxx

  1. Tylko co najlepsze w drugiej b6 nie ma tego błędu
  2. proszę pełny skan Log-B6-WAUZZZ8E52A278906-315880km-WSC.txt
  3. A więc tak zakupiłem nowe czujniki za są za 220 zł o tych samych numerach to były sterownik poszedł do usunięcia crush daty Ale to nie pomogło zaryzykowałem swojego własnego auta przełożyć moduł i nadal jest probelm dodam ze sterownik został zaadaptowany i nwm co robic
  4. No te które wystrzeliły zostały wymienione ale wywala tylko błąd czujników front tak nic więcej dam jeszcze sterownik do usunięcia crash daty
  5. Witam mam problem posiadam a4 b6 sedan po kolizji wywaliło poduszki front i pasy reszta ok zakupiłem drugie czujniki o tych samych nr 8E0959651 jest błąd w sterowniku air bag ( czujnik wypadku dla przedniej poduszki powietrznej strona kierowcy g283 usterka elektryczna w obwodzie mil zapalona ) kody błędów 01738 i 01739 czujniki wymieniałem z 3 razy i nadal jest problem wiec nie wiemczy to crash data czy sterownik uwalony dodam ze kiedyś juz robiłem auto po kolizji i błędy znikły.
  6. Witam mam pytanko mianowicie mam drugi licznik do zabawy bo chcę zrobić licznik na wzór rs ale znalazłem pewną opcje przez którą widać na zdjęciu jak widać to trzecia funkcja fisa z a4 b7 i mam pytanko co trzeba zrobić by to działało w a4 b6 a na drugim zdjęciu widać auto i rezerwę i chcę się dowiedzieć jak to aktywować ?
  7. Witam chciałem zmienić wskazówki na liczniku na białe i mam pytanko o treści czy wskazówki od skody fabi 3 białe podejdą pod licznik ? Bo tarczki znalazłem od rs na necie za 180 zł repliki wiec jeden temat odhaczony chcę wiedzie czy to jest sens zamawiać sobie licznik od fabi i bawiac sie w to ?
  8. Witam mam możliwość kupienia MOCOWANIE WACHACZY GÓRNYCH od audi a4 b5 z 2000 po lifcie z silnikiem 1.9 i co do mojej 1.9 awx będzie to pasować bo u mnie są zerwane gwinty. Jeśli ktoś się z tym bawił to był bym wdzięczny za informacje
  9. a mozesz pokazać jak to wgląda.
  10. zakładałeś tą dokładkę czy inna a i jak z kratkami ? allegro.pl ALLEGRO.PL
  11. No własnie koszto to około +- 500 zł a nie jak cały zderzaka okolice 1500 plus lakierowanie
  12. Witam, czy dokładka od pakietu S line będzie pasować do zwykłego zderzaka zastanawiam się nad tym bo nie powiem miałem drobną kolizję i mam możliwość kupienia dokładki od sline i czy to jest sens w ogóle sie w to bawic czy lepiej kupić zderzak z silne parę zdjęć przykładowe co się wydarzyło
  13. Witam chce zmienić skrzynie w b7 z automatu na manual ktoś bawił się w to co trzeba zakupić do przekładki ? skrzynia automat. 6hp-19 Taką aktualnie mam w tym ruplu
  14. Chodzi mi o to że po wyłączeniu mapy Egr wali błędem A jeżeli przewrócę mapę z egr on żadnych błędów no i wy chyba mi się wydaje że to będzie trzeba programowo usunąć jakieś programatorem czy coś takiego
  15. no właśnie mam b6 z 2002 z 1.9 egr jest całkowicie wywalony i nie wali błędem a w b6 z 2003 juz wali błedem egr ch*j tak musi być
  16. witam mam problem z moim autem gdyż po wyłączeniu egr w mapie silnika jak na zdj ciągle wali mi błędem w sterowniku o egr ktoś ma pomysł
  17. Witam mam problem z wymianą licznika w mojej b6 mianowicie gdy auto odpali po jakiś 5/10 sekundach zaczynają mrugać awaryjne, wyłącza się klimatronik i nie widzi prędkości dodam ze auto ma usunietę immo z sterownika nie mogę również do kodować kluczyka do licznika wchodzę w logowanie wpisuje 07359 taki jaki mam pin w liczniku błędu nie wywala wiec jest dobrze potem wchodzę w adaptacje kanał 21 i wpisywałem 1.2.3.4.5.6 i ciągle wyświetla się error ma ktoś jakieś pomysł co z tym fantem zrobić?
  18. Tak wiem to bo w awx jest 130hp 285 nt a w avf jest 131hp i 305 nt tak mi sie kojarzy
  19. Witam chciał bym wymienić skrzynie w swojej b6 z silnikiem 1.9 awx z tego co widziałem w 1.9 avf jest tylko dystans do 6-biegowje i czy wejdzie bez problemu do awx wiadomo ze wybierak do zmiany czy coś jeszcze
  20. Witam mam pytanie w temacie tylnej szyby do a4 b6 powiem krótko i na temat nie chcę wydawać około 700 zł na nową skoro mam za 150zł od b7 i chcę wiedzieć czy będzie pasować bo moja postanowiła pęknąć.
  21. Witam czy skrzynia od a6 c6 3.0 quatrro będzie do a4 b7 3.0 bkn ? Powód zmiany skrzyni jest taki ze wpada w tryb awaryjny na 3 i 4 biegu i strasznie szarpie.
  22. Wsad ecu 019ke sg4849 Miał by ktoś takiego wsada do sterownika bo mam sterownik z passata a chciałbym wgrać inną mape pod stage 1 ale sterownik blokuje możliwość wgrania ktos coś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.