Treść opublikowana przez Gapinski
-
Zielone menu MMI3G+ w Audi
Tak to się ma... dzisiaj robione zdjecia
-
Zielone menu MMI3G+ w Audi
- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Sorry były jednak dwie akcje- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Nie było akcji serwisowej auto rok temu przyjechało z Hamburga jest poflotowe ma pełen serwis udokumentowany heck listami z przeglądów książka wzorowo prowadzona i są dwie akcje 82B8 oraz 80C5 nie udało mi się czego dotyczyły?- Zielone menu MMI3G+ w Audi
No nie nic zawieszenie jest ok być może coś się poprzestawiało w oprogramowaniu....?- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Mam wspomaganie elektryczne to 2015 rocznik chyba nie mam tu pompy wspomagania..- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Nim mi się poprzestawiało Zielone menu , VCDS likwidowalem inspekcje podczas tej czynności ten VCDS zaczął mi wyświetlać jakieś dziwne okienka nie związane z likwidowaniem inspekcji przy próbie wyłączenia VCDS-A pojawiały sie dziwne komunikaty w żaden sposób nie można było wyjść z programu więc wyciągnąłem wtyczkę i wtedy już nie miałem dostępu do wielu funkcji w samochodzie , wiec myślę że dopóki jeżdziłem na zimówkach nie było takiego oporu dla przekladni /mniejsze koła/ teraz koła są szersze i te siły wspomagania powodują że samochód prowadzi się jak po koleinach po mimo ze jest dobra nawierzchnia , wczesniej tego nie miałem .- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Wspomaganie mam elektryczne tak myślę że musi się to jakoś regulować..?- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Witaj 3 dni temu zmieniłem na letnie 245x40x18 dziwnie pracuje wspomaganie podczas wolnej jazdy nie ma płynności raz ciężej a raz mocniej przez co mam wrażenie myszkowania wcześniej tego przy tym rozmiarze kół nie było . Może trzeba coś przekodować jak pamiętasz wcześniej pomogłeś mi przy Zielonym Menu może teraz masz pomysł jak temu zaradzić...?- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Dziękuję po przejechaniu ok 100 km komunikat nie wyświetla się . Ale już zakupiłem 10 l na dolanie jutro zaleje do pełna . Jeszcze raz dzięki . Wielkie dziękuję.- Zielone menu MMI3G+ w Audi
U mnie nie pokazuje ilości adblue a jedynie przebieg od 2500 do 0 potem auto unieruchamia się.- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Nie mam pojęcia co robic- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Było do 2300 tys km .dodałem dziś rano ok 4 l przed uruchomieniem . Uruchomiłem komunikat nie zniknął , pojechałem na zakupy , uruchamiałem kilka razy i nic? W trakcie włączyła się procedura wypalania . Dziś jadę w trasę tzn z Kołobrzegu do Poznania liczę że trasa mu pomoże.- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Witam po tej naprawie MMI mam na FIS komunikat o niskim stanie Ad.blue oczywiście dodałem a komunikat zawsze pojawia się przy uruchamianiu potem znika i odlicza km czy ma to związek z ustawieniami? MMI może czegoś nie zaznaczyłeś?- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Tak też myślę że musiało się coś upalić tylko ten jedyny układ mikrofonów poza tym wszystko ok.- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Ktoś szukał zasilania w podsufitce tam gdzie są mikrofony szukał tam zasilania ...by podpiąć kabel i w tych kablach zrobił zwarcie , słychać było delikatnie cyknięcie w okolicy radia .Zastanawiam się czy jakaś ścieżka na płytce w odbiorniku nie upaliła się. ale to trzeba by wysunąć z szuflady całą stacje i posprawdzać abawiam się że coś może się rozkodować jak rozłącze zasilanie.- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Te które już poprawiłeś ...Dzięki serdeczne za pomoc już straciłem nadzieję już widzę jak by mnie naciągnęli w serwisie...- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Jestem Ci dozgonnie wdzięczny za wszystko..- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Jeśli mogę nadużyć twej wiedzy , przejrzyj te dwa skany popraw ewentualnie jak trzeba... I jeszcze jedno żaden fachowiec nie pomógł mi tyle co Ty miałem zwarcie w instalacji mikrofonów powiedz mi bo sprawdziłem bezpieczniki ale są ok gdzie szukać przerwy , jak mówie do tel nikt mnie nie słyszy natomiast ja słyszę. gdzie szukać ?- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Wprowadziłem wszystkie poprawki które zaznaczyłeś i...? Sukces wszystko wróciło . Dziękuję to mało powiedziane , jesteś wielki..- Zielone menu MMI3G+ w Audi
- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Napewno nie zapomnę..- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Za dwie godziny wprowadze zmiany ...i odezwe się....- Zielone menu MMI3G+ w Audi
Tak przed chwilą to sprawdziłem zgadza się...- Zielone menu MMI3G+ w Audi
A teraz mi zadałeś pytanie w opisie znalazłem takie coś Klimatyzacja + nie mam pojęcia na panelu klimatyzacji mam dwa pokrętła z regulacją między fotelami nawiewy na tył . - Zielone menu MMI3G+ w Audi