Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gapinski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gapinski

  1. Tak to się ma... dzisiaj robione zdjecia
  2. Sorry były jednak dwie akcje
  3. Nie było akcji serwisowej auto rok temu przyjechało z Hamburga jest poflotowe ma pełen serwis udokumentowany heck listami z przeglądów książka wzorowo prowadzona i są dwie akcje 82B8 oraz 80C5 nie udało mi się czego dotyczyły?
  4. No nie nic zawieszenie jest ok być może coś się poprzestawiało w oprogramowaniu....?
  5. Mam wspomaganie elektryczne to 2015 rocznik chyba nie mam tu pompy wspomagania..
  6. Nim mi się poprzestawiało Zielone menu , VCDS likwidowalem inspekcje podczas tej czynności ten VCDS zaczął mi wyświetlać jakieś dziwne okienka nie związane z likwidowaniem inspekcji przy próbie wyłączenia VCDS-A pojawiały sie dziwne komunikaty w żaden sposób nie można było wyjść z programu więc wyciągnąłem wtyczkę i wtedy już nie miałem dostępu do wielu funkcji w samochodzie , wiec myślę że dopóki jeżdziłem na zimówkach nie było takiego oporu dla przekladni /mniejsze koła/ teraz koła są szersze i te siły wspomagania powodują że samochód prowadzi się jak po koleinach po mimo ze jest dobra nawierzchnia , wczesniej tego nie miałem .
  7. Wspomaganie mam elektryczne tak myślę że musi się to jakoś regulować..?
  8. Witaj 3 dni temu zmieniłem na letnie 245x40x18 dziwnie pracuje wspomaganie podczas wolnej jazdy nie ma płynności raz ciężej a raz mocniej przez co mam wrażenie myszkowania wcześniej tego przy tym rozmiarze kół nie było . Może trzeba coś przekodować jak pamiętasz wcześniej pomogłeś mi przy Zielonym Menu może teraz masz pomysł jak temu zaradzić...?
  9. Dziękuję po przejechaniu ok 100 km komunikat nie wyświetla się . Ale już zakupiłem 10 l na dolanie jutro zaleje do pełna . Jeszcze raz dzięki . Wielkie dziękuję.
  10. U mnie nie pokazuje ilości adblue a jedynie przebieg od 2500 do 0 potem auto unieruchamia się.
  11. Nie mam pojęcia co robic
  12. Było do 2300 tys km .dodałem dziś rano ok 4 l przed uruchomieniem . Uruchomiłem komunikat nie zniknął , pojechałem na zakupy , uruchamiałem kilka razy i nic? W trakcie włączyła się procedura wypalania . Dziś jadę w trasę tzn z Kołobrzegu do Poznania liczę że trasa mu pomoże.
  13. Witam po tej naprawie MMI mam na FIS komunikat o niskim stanie Ad.blue oczywiście dodałem a komunikat zawsze pojawia się przy uruchamianiu potem znika i odlicza km czy ma to związek z ustawieniami? MMI może czegoś nie zaznaczyłeś?
  14. Tak też myślę że musiało się coś upalić tylko ten jedyny układ mikrofonów poza tym wszystko ok.
  15. Ktoś szukał zasilania w podsufitce tam gdzie są mikrofony szukał tam zasilania ...by podpiąć kabel i w tych kablach zrobił zwarcie , słychać było delikatnie cyknięcie w okolicy radia .Zastanawiam się czy jakaś ścieżka na płytce w odbiorniku nie upaliła się. ale to trzeba by wysunąć z szuflady całą stacje i posprawdzać abawiam się że coś może się rozkodować jak rozłącze zasilanie.
  16. Te które już poprawiłeś ...Dzięki serdeczne za pomoc już straciłem nadzieję już widzę jak by mnie naciągnęli w serwisie...
  17. Jestem Ci dozgonnie wdzięczny za wszystko..
  18. Jeśli mogę nadużyć twej wiedzy , przejrzyj te dwa skany popraw ewentualnie jak trzeba... I jeszcze jedno żaden fachowiec nie pomógł mi tyle co Ty miałem zwarcie w instalacji mikrofonów powiedz mi bo sprawdziłem bezpieczniki ale są ok gdzie szukać przerwy , jak mówie do tel nikt mnie nie słyszy natomiast ja słyszę. gdzie szukać ?
  19. Wprowadziłem wszystkie poprawki które zaznaczyłeś i...? Sukces wszystko wróciło . Dziękuję to mało powiedziane , jesteś wielki..
  20. Dodaje 3 screny tej kategorii
  21. Napewno nie zapomnę..
  22. Za dwie godziny wprowadze zmiany ...i odezwe się....
  23. Tak przed chwilą to sprawdziłem zgadza się...
  24. A teraz mi zadałeś pytanie w opisie znalazłem takie coś Klimatyzacja + nie mam pojęcia na panelu klimatyzacji mam dwa pokrętła z regulacją między fotelami nawiewy na tył .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.