Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gapinski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gapinski

  1. Aż takich luksusów Audi mi nie dało jak wyświetlacz na szybie to wersja podstawowa
  2. jeśli chodzi o ten wyświetlacz który wyświetla na szybę to nie mam.
  3. Czujniki przód i tył działają obecnie ale nie działa graficzne wyświetlanie podczas cofania po prostu nie wyświetla.
  4. te wszystkie funkcje wyświetlane na szaro były aktywne...
  5. Witam serdecznie teraz opis no cóż .... napisze czego nie ma ... 1.Auto drive select, pneumatycznego zawieszenia , rozpoznawania znaków, aktywnego tempomatu, kompasu , asaystenta pasa, dodatkowego ogrzewania ,składanych elektrycznie lusterek,kamery cofania , podgrzewanych tylnych siedzeń , brak haka holowniczego , aktywnego zawieszenia. Ma! Podgrzewane przednie siedzenia , sterowanie elektryczne siedzeń tylko jeśli chodzi o podparcie i głebokość sterowane elektrycznie ,podgrzewane lusterka , kierownica multifunkcyjna , Wersja to s-line z 2015 rok 2.TDI 190 kM skrzynia biegów manual, w załączeniu przesyłam zdjęcia pulpitu
  6. No właśnie samemu tego nie ogarnę jestem za krótki. Mogę jedynie zepsuć dlatego potrzebna mi pomoc .
  7. Zielone menu działa ale każdy model Audi A4 ma inne ustawienia w internecie jest mnóstwo fałszywych info nie ma konkretnych porad a ja potrzebuję pomocy.
  8. Serwis to rozwiązanie ostateczne, może jednak jest tu ktoś kto to przechodził taki przypadek i zna rozwiązanie nie sposób że wszystkim jechać do serwisu tam też pracują ludzie nie zawsze kompetentni.
  9. Witam serdecznie jestem tu nowy nie bardzo umiem poruszać się po specjalistycznych forach ale potrzebuje pilnej pomocy . Pogrzebałem coś w zielonym menu wcześniej nie robiąc zdjęć . I zniknęło mi wiele funkcji stały się nie aktywne wyświetlają się na szaro i są niedostępne między innymi Parktronik graficzny nie włącza się...Internetowa baza na ten temat to sporo nie prawdziwych informacji dzięki którym jeszcze bardziej wszystko się poprzestawiało .Proszę o pomoc ...w Kołobrzegu nie ma fachowca by to naprawił..
  10. Gapinski odpowiedział(a) na Gapinski temat w Audi A4 B8
    Tzn..w MMI ..? Czy w BT z tego co wiem BT jest w MMI3g. Tam szukać ?
  11. Gapinski opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam serdecznie w panelu oświetlenia podsufitka lusterko umieszczone są 2 mikrofony zdejmując panel zrobiłem zwarcie w instalacji mikrofonów, co poskutkowało tym że , obecnie nie mogę rozmawiać przez telefon gdyż nikt mnie nie słyszy , wszystkie funkcje BT oraz MMI 3g działają VAG pokazuje przerwę w obwodzie mikrofonów . Gdzie szukać tej przerwy w obwodzie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.