Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rryba

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tylko przez VCDS-a można go dopisać?
  2. Witajcie. Udało się połączyć z MK ale wyskoczył komunikat typu key lost. Grzebać dalej w MK czy wymiana kluczyka?
  3. Rryba odpowiedział(a) na Rryba temat w Audi A4 B6/B7
    Niespełna 2m. Co ma jedno do drugiego? jakbym miał 2.1 to wiedziałbyś jak mi pomóc?
  4. Ok, poszukam kogoś z vcds-em po znajomych. Może ktoś ma. Może mój mechanik ma jakiegoś majstra co potrafi szukać takich rzeczy. Poszukam i będę grzebał
  5. Rryba opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam może dla niektórych błachy problem ale jestem dość wysoki ale mnie wkurza mianowicie. Fotele Recaro pomimo najniższego ustawienia powodują, że wysoko siedzę. Kombinowałem z ustawieniem we wszystkie strony ale nic. Nie wiem czy to kwestia elektrycznych foteli z pamięcią i problem leży w ilości elektroniki pod spodem czy konstrukcji stelaża i mechanizmu ale przeszkadza mi to, że nie można opuścić fotela na tyle nisko, że prawie szoruje się d*pą po asfalcie . W S4 B5 przy "biednych" fotelach ręcznie regulowanych mogłem opuścić tak nisko, że prawie fotel leżał na podłodze. Tutaj się niestety tak nie da . Jakieś pomysły? Taki "śmieszny" przykład dla zrozumienia sytuacji: w słoneczne dni z opuszczonym słoneczkiem nie mogę siedzieć wyprostowany bo słoneczko mi zasłania drogę
  6. Odgrzeje trochę temat bo nie chcę zakładać nowego a tematyka podobna Moje Audi B6 Avant nie otwiera ani nie zamyka się z pilota. Po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy zamyka i otwiera drzwi ale niestety nie z guzików. Czasami jest tak, że otworzę drzwi zaczynają mrugać awaryjne, ale po włożeniu kluczyka w stacyjkę i odpalenia auta przestają. Myślałem, że to bateria ale po wymianie jest to samo, próbowałem kodować ale nic się nie zmieniło. Jakieś pomysły? Dodam, że nie mam żadnego programu do auta typu vcds czy vag
  7. Siemanko, Jestem szczęśliwym posiadaczem już drugiego Audi ale oba napędzało to samo serce czyli AGB z S4 B5. Pruszkowiak od urodzenia i aktualnie posiadacz S4 B6 Avant po swapie na 2.7BiT Pozdrawiam wszystkich i życzę przyczepności !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.