-
Cofanie paliwa
Nie stwierdzam, to pierwsze co mi przyszło na myśl. Na tą chwilę kropelki nawet nie znajdę więc to mnie dziwi
-
Cofanie paliwa
Tak, wyciek z tyłu. Nie ubywa mi paliwa na LPG, również na PB, jeżdżę i nic nawet nie przerwie. Co do pompy paliwa nie pamiętam nazwy :/
-
Daredzki obserwuje zawartość Kratki zderzaka a4 b5 (plaster miodu) , Cofanie paliwa , Falujące obroty, spadające przy ruszaniu i 1 inny
-
Cofanie paliwa
Witam, a4 b5 1.6 ahl. Audiczka zrobiła trasę 500km. Po 5 dniach nie odpalania, długo kręciła aż załapała. Od razu w środku czuć było zapach benzyny, po kilku metrach jak się zatrzymałem ze zbiornika pod spodem z litr się ulał. Wyschło oczywiście i wróciłem kolejne 500km beż żadnej niespodzianki. Pompa wymieniona rok do tyłu. Proszę o jakieś propozycje, pozdrawiam.
-
Falujące obroty, spadające przy ruszaniu
Wiadomo, że diagnostyka. Pytam wstępnie bo różni mechanicy się trafiają
-
Falujące obroty, spadające przy ruszaniu
Witam, mam problem z falującymi obrotami. Jadąc obojętnie jaką prędkością i naciskając sprzęgło obroty spadają raz do 500 raz do 800 i rownież są momenty że obroty trzymają te 1000. Drugim problemem jest ruszanie z jedynki autkiem zatrzęsie, obroty spadną na innych biegach nie ma tego problemu. Poniżej filmiki z dwóch problemów, pozdrawiam
-
Problem z opalaniem, nie odpala
Miałem tak samo, autko ciężko odpalało aż w końcu kręcił ale nie załapał. Przyczyną była cewka, rownież wymieniłem czujnik położenia wału.
-
Kratki zderzaka a4 b5 (plaster miodu)
Witam klubowiczów ! Szukam kratek zderzaka a4 b5 1998r. Jak w temacie obowiązkowo w plastrze miodu, szukałem na popularnych stronach internetowych ale niestety nic. Jeśli owy temat już był to przepraszam ale jestem nowy. Pozdrawiam
Daredzki
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta