Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cofanie paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

a4 b5 1.6 ahl. 

Audiczka zrobiła trasę 500km. Po 5 dniach nie odpalania, długo kręciła aż załapała. 

Od razu w środku czuć było zapach benzyny, po kilku metrach jak się zatrzymałem ze zbiornika pod spodem z litr się ulał. Wyschło oczywiście i wróciłem kolejne 500km beż żadnej niespodzianki. 

Pompa wymieniona rok do tyłu. 

Proszę o jakieś propozycje, pozdrawiam. 

Opublikowano

Zapowietrzony układ, ale dla pewności sprawdziłbym też pompę paliwa.

Opublikowano

zapowietrzony niekoniecznie , ale pompę bym również sprawdził. Jaką pompę wsadzałeś w zeszłym roku?

Opublikowano

Hmm, nie wiem czy ja tu w ogóle bym się pompy czepiał.

A już nie bardzo rozumiem tytuł? Po czym stwierdzasz że Ci się paliwo cofa?

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

 

17 godzin temu, Daredzki napisał:

po kilku metrach jak się zatrzymałem ze zbiornika pod spodem z litr się ulał

Rozumiem, że miałeś ten wyciek z tyłu, w okolicy zbiornika paliwa? 

 

Nie ubywa Ci paliwa jak jeździsz na LPG? Jeżeli pompa była wymieniana to w sprawdzibłym czy wszystko na pewno jest tam dobrze podłączone bo wygląda na jakiś przeciek w układzie przez co zeszło ciśnienie i nie chciała odpalić po postoju. A paliwko mogło się zebrać gdzieś w zagłebieniu i jak ruszyłeś to się zaczęło 'chlupać' i wtedy zauważyłeś wyciek.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Skowrix napisał:

 

Rozumiem, że miałeś ten wyciek z tyłu, w okolicy zbiornika paliwa? 

 

Nie ubywa Ci paliwa jak jeździsz na LPG? Jeżeli pompa była wymieniana to w sprawdzibłym czy wszystko na pewno jest tam dobrze podłączone bo wygląda na jakiś przeciek w układzie przez co zeszło ciśnienie i nie chciała odpalić po postoju. A paliwko mogło się zebrać gdzieś w zagłebieniu i jak ruszyłeś to się zaczęło 'chlupać' i wtedy zauważyłeś wyciek.

Tak, wyciek z tyłu. 

Nie ubywa mi paliwa na LPG, również na PB, jeżdżę i nic nawet nie przerwie. 

Co do pompy paliwa nie pamiętam nazwy :/ 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Pieterb napisał:

Hmm, nie wiem czy ja tu w ogóle bym się pompy czepiał.

A już nie bardzo rozumiem tytuł? Po czym stwierdzasz że Ci się paliwo cofa?

Nie stwierdzam, to pierwsze co mi przyszło na myśl. Na tą chwilę kropelki nawet nie znajdę więc to mnie dziwi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.