-
Nie działa klimatyzacja
Kolego bezpiecznik cały,czujnik całkiem nówka.
-
Marchlewski obserwuje zawartość Układ paliwowy , Nie działa klimatyzacja , Audi a4 3,0 220 KM ASN i 2 innych
-
Nie działa klimatyzacja
Witam . Ja ze swoją też mam problem,jest nabita i szczelna,ale problem jest tego typu ,że nie załącza sprężarka i cały czas się świeci Econ. Wiem, że nie ma napięcia w kostce i teraz nie wiem gdzie szukać przyczyny czy ktoś miał taki przypadek i coś wie na ten temat. Pozdrawiam
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Jasna sprawa.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Ok dzięki jeszcze raz kolego.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Nie właśnie nic się nie zapala.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
To był chyba zamiennik z zieloną końcówka z tego co pamiętam. Jeszcze kolego nie dopisałem kiedy dławi się to im więcej wciskam gaz tym bardziej chamuje silnikiem i zaraz gaśnie.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Dziękuję kolego za podpowiedź,pojadę do gazownika i niech sprawdzi na kompie.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Czujnik był wymieniony trzy miesiące temu na nowy. Świece też wymieniałem na nowe niecały rok temu,a mało nią jeżdżę cewki ok.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Kolego kiedyś mi się to przytrafiło i dopiero teraz się to powtórzyło i dzisiaj w drodzę do pracy trzy razy mi zgasła.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Tak jest LPG już kupiłem z instalacją,ale były zmienione wtryski i parownik i to się dzieje na gazie i na benzynie.
-
Audi a4 3,0 220 KM ASN
Witam szanowne grono:) Pacjent a4 3,0 v6 ASN 2003 rok. Mam duży problem z nią,a mianowicie podczas jazdy traci moc i gaśnie. Objawy są takie,że jadę i nagle jakby coś odcinało prąd dławi się,brak mocy i obroty wzrastają. Najdziwniejsze jest to,że zgaśnie i za chwilę odpala i jadę dalej. Nie byłoby to tak kłopotliwe gdyby nie to,że stało mi się to nawet na skrzyżowaniu i stanowie zagrożenie dla Siebie i dla innych bo ktoś może mi wjechać w dupke tak delikatnie mówiąc. Czy miał ktoś taki przypadek kiedyś proszę o pomoc bo rozkładam ręce już. Na kompie brak błędów nie wiem do czego się przyczepić czy to wina przepustnicy? Pozdrawiam.
-
Gaśnie i nie odpala
Witam szanowne grono:) Pacjent a4 3,0 v6 ASN 2003 rok. Mam duży problem z nią,a mianowicie podczas jazdy traci moc i gaśnie. Objawy są takie,że jadę i nagle jakby coś odcinało prąd dławi się,brak mocy i obroty wzrastają. Najdziwniejsze jest to,że zgaśnie i za chwilę odpala i jadę dalej. Nie byłoby to tak kłopotliwe gdyby nie to,że stało mi się to nawet na skrzyżowaniu i stanowie zagrożenie dla Siebie i dla innych bo ktoś może mi wjechać w dupke tak delikatnie mówiąc. Czy miał ktoś taki przypadek kiedyś proszę o pomoc bo rozkładam ręce już. Na kompie brak błędów nie wiem do czego się przyczepić czy to wina przepustnicy? Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum? Audi a4 b6 cabrio 3.0 v6
-
Układ paliwowy
Witam forumowiczów ? Jestem posiadaczem a4 b6 3.0 v6. Mam problem z filtrem oparów paliwa, oryginalnie jest umieszczony pod kołem zapasowym, ale tam wsadzona została butla lpg. Filtr z kolei został przeniesiony na górę do bagażnika i teraz zapytanie czy on jest konieczny czy idzie go zdemontować i zrobić obejście. Jeśli ktoś miał podobny problem to miłe widziana podpowiedź.