Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa klimatyzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie działa klimatyzacja. Nie załącza się sprężarka ani wentylator. Można włączyć i włączyć przycisk econ. Jak sprawdzić czy sprężarka zakończyła żywot. Gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny problemu. Błędów nie ma. 

IMG_20210527_153534.jpg

Opublikowano

A patrzyłeś czy sprężarka w ogóle się kręci i np czy ten zabierak ciągnie sprężarkę tylko nie wiem jaką masz bo widziałem że są różne, więc od czegoś trzeba zacząć. U mnie wycięło wieloklin na zabieraku.

Proszę mój temat z całkiem świeży

 

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
  • Autor

Nawet jak robię test komputerem wentylatora to wentylator nie włącza się. 

Opublikowano
26 minut temu, Michał99 napisał:

Nawet jak robię test komputerem wentylatora to wentylator nie włącza się. 

Nie wiem, nie bawiłem się tym. Może jak będę miał wolny weekend to się pobawię. Fakt że teraz już klima działa.

Komp bardzo pomaga ale nie zrobi wszystkiego :wink:

Edytowane przez Pieterb

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam . Ja ze swoją też mam problem,jest nabita i szczelna,ale problem jest tego typu ,że nie załącza sprężarka i cały czas się świeci Econ. Wiem, że nie ma napięcia w kostce i teraz nie wiem gdzie szukać przyczyny czy ktoś miał taki przypadek i coś wie na ten temat. Pozdrawiam

Opublikowano
4 godziny temu, Marchlewski napisał:

Witam . Ja ze swoją też mam problem,jest nabita i szczelna,ale problem jest tego typu ,że nie załącza sprężarka i cały czas się świeci Econ. Wiem, że nie ma napięcia w kostce i teraz nie wiem gdzie szukać przyczyny czy ktoś miał taki przypadek i coś wie na ten temat. Pozdrawiam

Pewnie uszkodzony czujnik ciśnienia podłącz kompa i zobacz błędy 

Opublikowano
W dniu 27.09.2021 o 14:16, Marchlewski napisał:

Witam . Ja ze swoją też mam problem,jest nabita i szczelna,ale problem jest tego typu ,że nie załącza sprężarka i cały czas się świeci Econ. Wiem, że nie ma napięcia w kostce i teraz nie wiem gdzie szukać przyczyny czy ktoś miał taki przypadek i coś wie na ten temat. Pozdrawiam

Na początek sprawdź bezpiecznik od czujnika ciśnienia, chyba nr 6. Jeśli bezpiecznik ok, to może być uszkodzony czujnik. sprawdź wtedy błędy vagiem

Opublikowano

Kolego bezpiecznik cały,czujnik całkiem nówka.

Opublikowano

może czynnika nie masz. Odczytaj błędy

Opublikowano

To że czujnik nówka o niczym nie świadczy, odczytaj błedy i tak jak napisał bobikos musicz być pewny ze jest czynnik chłodniczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.