Treść opublikowana przez Michał99
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Czarna kostka w klimatroniku miejsce 1 wpiełem czarny z zielonym kabel w miejsce 2 wpiełemy czarny z żółtym kabel w miejsce 3 wpiełem czerwono-biały kabel od skrzynki bezpieczników W żółtej kostce żółtym z niebieskim 5 miejsce a czarno biały w 6 miejsce. Przełożyłem z wiązki którą kupiłem kable tak samo do mojej wiązki . Nie ma prądy na czarnej kostce na kablach nr1 nr 2 Zdj starej wiązki
-
Nie grzeją fotele
Witam. Dołożyłem grzane fotele. Zrobiłem wszystko tak jak przeczytałem na internecie Problem jest taki że nie grzeją fotele . Błędów nie ma . Sprawdzałem miernikiem czy jest prąd w kostce pod fotelem . Nie ma prądy w przewodach czarno żółtym i czarno zielonym. W czym szukać przyczyny? Trzeba coś kodować?
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Witam. Dołożyłem grzane fotele. Zrobiłem wszystko tak jak przeczytałem na internecie Problem jest taki że nie grzeją fotele . Błędów nie ma . Sprawdzałem miernikiem czy jest prąd w kostce pod fotelem . Nie ma prądy w przewodach czarno żółtym i czarno zielonym. W czym szukać przyczyny? Trzeba coś kodować
-
Schemat grzanych foteli
Znalazłem tylko zdj już nie działają. A kupiłem wiązkę i ktoś po łatwości poszedł i przyciął kable jak mu wygodnie
-
Schemat grzanych foteli
Ma ktoś schemat instalacji jak podłączyć grzane fotele do klimatronika i skrzynki bezpieczników
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Witam. Ma ktoś zdj schematu jak podłączyć pod klimatronik i gniazdo bezpiecznikow . Stare zdj już nie działają
-
Pompa abs
Muskel1 dziękuję za pomoc
-
Pompa abs
Udało mi się to zrobić. Jest zakodowane wszystko. Nie wiem co prędzej bo nie tak . Przejechałem się z tymi błędami spróbowałem jeszcze raz zakodowac udała się. Teraz mam inny problem auto nagle nie ma siły i mocy. Po dodaniu gazy na początku faluje a potem powoli się wkręca na obroty .
-
Pompa abs
Próbowałem innym programem Delphi to przyjęło logowanie kodowanie . A jak chce ustawić kat sktety to nie mogę. Na vcds i Delphi jes że zablokowane
- Pompa abs
-
Pompa abs
09555 9-audi 5-koła 15 5-4/6diesel 5-manual O4255 4-audi 2-kola 15 5-4/6diesel 5-manual Jak wpisuje logowanie wsc nic nie zmienia się są cały czas zera . Jak wpisze kodowanie to zmienia na to co wpisałem. Ale jak wyjdę z sterownika wszystko znika . Mam zdj starych parametrów sterownika
-
Pompa abs
To mogę mieć mały problem bo wiem że poprzednio był na silniku 1.9 . Ale nie wiem czy automat i jaki koła. Login dane poprzedniego auta a kodowanie moje dane ?
-
Pompa abs
Teraz mam problem z kodowaniem . Robię tak jak jest w poradnikach na internecie i nie mogę za logować się i za kodować
-
Pompa abs
W piątek będę miał sterownik na podmianę będę próbował
-
Pompa abs
W tym momencie nie mam możliwości wejścia w system abs/ hamulce . Jak włożę inny sterownik to będę miał możliwość wejść w ten system i go zakodować?
-
Pompa abs
Mogę w jakiś sposób sprawdzić kostkę. Mierząc miernikiem po koleji każdy pin da radę sprawdzić czy nic to nie da bo nie wiem czy na każdym ma być prąd obstawiam że nie ma być na każdym . Pytanie na których ma być prąd?
-
Pompa abs
Mam narazie tylko zdj błędu później zrobię pełny auto skan. Wydaje mi się że padł sterownik pompy abs bo nie ma komunikacji z nim . Prędzej z rana zawsze działał normalnie a później świrował z wskakującym błędem a teraz błąd jest cały czas
-
Pompa abs
Wiem. Mam problem z sterownikiem pompy abs wstępuje błąd 18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller P1649 - 35-00 - - Na samym początku wywaliło mi błąd ABS-u, czyli kontrolka ABS-u świeciła się wraz z wykrzyknikiem w nawiasie na FIS-ie. Po czasie samo gasło albo trzeba było wyłączyć ponownie włączyć auto I błąd znikał . Od dzis nie da się usnął błędu . Miał ktoś taki problem . Sterownik do wymiany
-
Błąd wtrysku Przerywa
Podgięte blaszki pomogły
-
Błąd wtrysku Przerywa
Witam. Mam problem po postoju na przykład 8h. Auto odpala normalnie rusza bez problemu ale gdy dodam gazu zaczyna przerywać. Wystarczy że zgaszę auto odpalę i jest wszystko już ok. Usterka występuje zawsze po dłuższym postoju np tych 8h. Po podłączeniu komputera i sprawdzeniu błędów. Jest błąd 18074 wtryskiwacz paliwa cylinder nr 1 usterka obwodu - nie ciągły. Pytanie czy to wtrysk kończy żywot czy po prostu instalacja elektryczna. Miał ktoś taki problem?? A4 B6 1.9
-
Źle ustawione światła
2 podkładki grube gumowe. Nie wywaliłem ich
-
Źle ustawione światła
Witam. Po wymianie odbłyśników i czyszczeniu soczewek pojechałem na ustawienie świateł. Niby świeciły w górę. Po obniżeniu światło prawe drogowe świeci w asfalt . Ogólnie według mnie światła świecą w dół. Jechać jeszcze raz na ustawienie czy w czymś innym jest problem? Snapchat-1300753191.mp4
-
Nie działa wentylator klimy
3,0 bary
-
Nie działa wentylator klimy
Wentylator przy chłodnicy.
-
Nie działa wentylator klimy
Bezpieczniki całe są. Jak odepnę kostke od sterownika to wskakuje błąd czyli co tam działa.