Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał99

  1. Czarna kostka w klimatroniku miejsce 1 wpiełem czarny z zielonym kabel w miejsce 2 wpiełemy czarny z żółtym kabel w miejsce 3 wpiełem czerwono-biały kabel od skrzynki bezpieczników W żółtej kostce żółtym z niebieskim 5 miejsce a czarno biały w 6 miejsce. Przełożyłem z wiązki którą kupiłem kable tak samo do mojej wiązki . Nie ma prądy na czarnej kostce na kablach nr1 nr 2 Zdj starej wiązki
  2. Michał99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Dołożyłem grzane fotele. Zrobiłem wszystko tak jak przeczytałem na internecie Problem jest taki że nie grzeją fotele . Błędów nie ma . Sprawdzałem miernikiem czy jest prąd w kostce pod fotelem . Nie ma prądy w przewodach czarno żółtym i czarno zielonym. W czym szukać przyczyny? Trzeba coś kodować?
  3. Witam. Dołożyłem grzane fotele. Zrobiłem wszystko tak jak przeczytałem na internecie Problem jest taki że nie grzeją fotele . Błędów nie ma . Sprawdzałem miernikiem czy jest prąd w kostce pod fotelem . Nie ma prądy w przewodach czarno żółtym i czarno zielonym. W czym szukać przyczyny? Trzeba coś kodować
  4. Znalazłem tylko zdj już nie działają. A kupiłem wiązkę i ktoś po łatwości poszedł i przyciął kable jak mu wygodnie
  5. Ma ktoś schemat instalacji jak podłączyć grzane fotele do klimatronika i skrzynki bezpieczników
  6. Witam. Ma ktoś zdj schematu jak podłączyć pod klimatronik i gniazdo bezpiecznikow . Stare zdj już nie działają
  7. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    Muskel1 dziękuję za pomoc
  8. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    Udało mi się to zrobić. Jest zakodowane wszystko. Nie wiem co prędzej bo nie tak . Przejechałem się z tymi błędami spróbowałem jeszcze raz zakodowac udała się. Teraz mam inny problem auto nagle nie ma siły i mocy. Po dodaniu gazy na początku faluje a potem powoli się wkręca na obroty .
  9. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    Próbowałem innym programem Delphi to przyjęło logowanie kodowanie . A jak chce ustawić kat sktety to nie mogę. Na vcds i Delphi jes że zablokowane
  10. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    Oba 5.7
  11. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    09555 9-audi 5-koła 15 5-4/6diesel 5-manual O4255 4-audi 2-kola 15 5-4/6diesel 5-manual Jak wpisuje logowanie wsc nic nie zmienia się są cały czas zera . Jak wpisze kodowanie to zmienia na to co wpisałem. Ale jak wyjdę z sterownika wszystko znika . Mam zdj starych parametrów sterownika
  12. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    To mogę mieć mały problem bo wiem że poprzednio był na silniku 1.9 . Ale nie wiem czy automat i jaki koła. Login dane poprzedniego auta a kodowanie moje dane ?
  13. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    Teraz mam problem z kodowaniem . Robię tak jak jest w poradnikach na internecie i nie mogę za logować się i za kodować
  14. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    W piątek będę miał sterownik na podmianę będę próbował
  15. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    W tym momencie nie mam możliwości wejścia w system abs/ hamulce . Jak włożę inny sterownik to będę miał możliwość wejść w ten system i go zakodować?
  16. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    Mogę w jakiś sposób sprawdzić kostkę. Mierząc miernikiem po koleji każdy pin da radę sprawdzić czy nic to nie da bo nie wiem czy na każdym ma być prąd obstawiam że nie ma być na każdym . Pytanie na których ma być prąd?
  17. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam narazie tylko zdj błędu później zrobię pełny auto skan. Wydaje mi się że padł sterownik pompy abs bo nie ma komunikacji z nim . Prędzej z rana zawsze działał normalnie a później świrował z wskakującym błędem a teraz błąd jest cały czas
  18. Michał99 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Wiem. Mam problem z sterownikiem pompy abs wstępuje błąd 18057 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller P1649 - 35-00 - - Na samym początku wywaliło mi błąd ABS-u, czyli kontrolka ABS-u świeciła się wraz z wykrzyknikiem w nawiasie na FIS-ie. Po czasie samo gasło albo trzeba było wyłączyć ponownie włączyć auto I błąd znikał . Od dzis nie da się usnął błędu . Miał ktoś taki problem . Sterownik do wymiany
  19. Michał99 odpowiedział(a) na Michał99 temat w 1.9TDI
    Podgięte blaszki pomogły
  20. Michał99 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Mam problem po postoju na przykład 8h. Auto odpala normalnie rusza bez problemu ale gdy dodam gazu zaczyna przerywać. Wystarczy że zgaszę auto odpalę i jest wszystko już ok. Usterka występuje zawsze po dłuższym postoju np tych 8h. Po podłączeniu komputera i sprawdzeniu błędów. Jest błąd 18074 wtryskiwacz paliwa cylinder nr 1 usterka obwodu - nie ciągły. Pytanie czy to wtrysk kończy żywot czy po prostu instalacja elektryczna. Miał ktoś taki problem?? A4 B6 1.9
  21. 2 podkładki grube gumowe. Nie wywaliłem ich
  22. Witam. Po wymianie odbłyśników i czyszczeniu soczewek pojechałem na ustawienie świateł. Niby świeciły w górę. Po obniżeniu światło prawe drogowe świeci w asfalt . Ogólnie według mnie światła świecą w dół. Jechać jeszcze raz na ustawienie czy w czymś innym jest problem? Snapchat-1300753191.mp4
  23. 3,0 bary
  24. Wentylator przy chłodnicy.
  25. Bezpieczniki całe są. Jak odepnę kostke od sterownika to wskakuje błąd czyli co tam działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.