Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Slusi92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy można okleić maskę Matą Butylową? Ostatnio oklejałem drzwi i zostało mi trochę maty i pomyślałem że mógłbym wykleić sobie maskę bo niestety moja A4 B6 nie ma żadnego wygłuszenia pod maską, jest goła blacha. Silnik 1.8T. Pytam bo czytałem niedawno gdzieś na forum stary temat gdzie pojawiały się teorie że nie wypada wygłuszać maski gdy pod nią znajduję się 1.8T gdyż temperatura pod maską od tego silnika jest wysoka. Pozdrawiam
  2. No z przodu mam Audio system z tyłu niestety jeszcze oryginalne. W niedalekiej przyszłości zamierzam i je zmienić na coś lepszego. Wydaje mi się się oryginalne radio nie wykorzystuje do końca potencjału głośników z przodu ale to tylko moje gdybanie. Chciałbym jakieś radyjko co będzie fajnie grało biorąc pod uwagę przyszłą wymianę tylnych głośników na coś innego
  3. Mogę dołożyć więcej kwestia tego jakie radio było by dobre
  4. Witam, chciałbym się dopytać jakie radyjko warto wstawić do A4 B6. Na chwilę aktualna siedzi u mnie Audi Concert, głośniki z przodu Audio system a z tyłu oryginalne z audi wraz z oryginalnym subuferem w bagażniki. Drzwi oczywiście wygłuszone. Budżet myślę około 700zł. Pozdrawiam
  5. Slusi92 odpowiedział(a) na Slusi92 temat w Audi A4 B6/B7
    WAUZZZ8E43A040904
  6. Slusi92 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam niedługo będę się przymierzać do wymiany wielowahacza tylnego w Audi a4 avant. Przy okazji chciałbym wymienić wszystkie tuleje jakie są z tyłu np od sanek. Czy jest ktoś w stanie mi podać ilość i numery tulej jakie są tam potrzebne? Gdzieś kiedyś widziałem tutaj na forum odpowiedź na ten temat ale nigdzie go teraz nie mogę znaleźć. Wielowahacz już mam zakupiony zostało mi tylko skompletowanie reszty tulejek
  7. Witam niedługo planuje przesiadkę z mojej B6 1.8t na A4 B8 i chciałbym się doinformować jakich silników warto szukać w tym modelu. Może być zarówno benzyna jak i diesel. Budżet jaki planuje dać to ok. 35 tys.
  8. Witam przychodzę z takim pytaniem ostatnio zauważyłem niepokojące stuki z przedniego zawieszenia, głownie przy hamowaniu jest taki jeden pojedynczy stuk coś jakby sworzeń przeskakiwał. Do tego czasami ale nie zawsze przewaznie chwile tylko po tym jak auto postoi i odpale to przy hamowaniu już przy prawie przy zatrzymaniu potrawi coś jakby skrzypiec, kojarzy mi się z tym jakby się jakaś guma np naciagala. Zawias zmieniałem nie całe 40k km temu na Febiego, końcówki z drążkami Max 10k temu na Meyle. Co może być przyczyna takich dźwięków. Jak można sprawdzić wahacze na aucie czy nie są wybite? Dodatkowo żeby nie zakładać tematu. W okolicy 50 km/h coś wyczy w aucie im wyżej tym gorzej. Wciśnięcie sprzęgła czy danie na luz nic nie zmienia. Na postoju gdy dodaje gaz nic nie słuchac. Gdzie szukać przyczyny Pozdrawiak i z góry dziekuje
  9. Audi 1.8t z gazem pół rocznym po dłuższym postoju trzeba kręcić dłużej żeby odpalił. Jak pojeżdżę autem i zgasze pojde Np do sklepu auto pali od strzała. Niedawno jeszcze czasami przez pół sekundy szarpał i przestawał narazie zjawisko ustąpiło. Co moze być przyczyna?
  10. Slusi92 odpowiedział(a) na Slusi92 temat w 1.8T
    Dobra po wymianie kolanka trojnika i zaworka razem z wężem od niego odkręcając korek oleju nic się nie dzieje. Ani nie podskakuje ani nie zasysa ze nie mogę wyciągnąć korka na oddalonym silniku. Jak powinien się zachowywać korek do wlewania oleju przy dobrej odmie
  11. Slusi92 odpowiedział(a) na Slusi92 temat w 1.8T
    Właśnie w tym nowym co mam jest w środku kolanka takie metalowe jakby wzmocnienie i wyglada jak to, to co wyciągnąłem rozsypało sie w ręce i tego nie było
  12. Slusi92 odpowiedział(a) na Slusi92 temat w 1.8T
    Zacząłem rozbierać węże i natrafiłem na taki problem, ściągnąłem kolanko właściwie samo się rozpadło i teraz nie mogę włożyć drugiego i pytanie czy to co jest w środku tej podstawy to cześć starego węża i trzeba go wyciągnąć?
  13. Slusi92 odpowiedział(a) na Slusi92 temat w 1.8T
    A ten waż od czego?
  14. Slusi92 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam ostatnio zauważyłem ze mam dwa pęknięte węże jeden całkowicie drugi już niedługo tez pewnie puści. Od czego sa te dwa węże? Potrzebował bym numerki tych węży oraz schemat tego pękniętego gdzie on powinien trafić dodatkowo zobaczyłem ze ten waż na ostatnim zdjęciu mogę swobodnie poruszać jak nie wyjść nawet

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.