Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio do A4 B6


Slusi92
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Langista,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dopytać jakie radyjko warto wstawić do A4 B6. Na chwilę aktualna siedzi u mnie Audi Concert, głośniki z przodu Audio system a z tyłu oryginalne z audi wraz z oryginalnym subuferem w bagażniki. Drzwi oczywiście wygłuszone. Budżet myślę około 700zł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały budżet aby było warto dać coś lepszego od Ori radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dołożyć więcej kwestia tego jakie radio było by dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz czego w ogóle oczekujesz, bo z tych oryginalnych to dużo nie wyciągniesz, a od tego powinieneś zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z przodu mam Audio system z tyłu niestety jeszcze oryginalne. W niedalekiej przyszłości zamierzam i je zmienić na coś lepszego. Wydaje mi się się oryginalne radio nie wykorzystuje do końca potencjału głośników z przodu ale to tylko moje gdybanie. Chciałbym jakieś radyjko co będzie fajnie grało biorąc pod uwagę przyszłą wymianę tylnych głośników na coś innego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Wymień najpierw głośniki i podłącz je pod wzmacniacz, który z reguły lepiej sobie radzi z przetwarzaniem sygnału audio jak najlepsze radio. Koniec końców i tak skończysz na wzmacniaczu, bo same głośniki to będzie za mało i będziesz wymieniać fabryczny subwoofer.

 

Ogólnie droga jest taka :

wytłumienie -> głośniki -> przetwarzanie sygnału (wzmacniacz lub radio)

 

Niestety najtańsze z tego wszystkiego to wytłumienie, bo porządne głośniki swoje kosztują, a żeby milionów na radio nie wydawać to bierze się wzmacniacz, który pozwoli na lepsze przetworzenie dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...