-
marta22 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Audi silnik , Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi? i 1 inny
-
Audi silnik
Hej, U mojego brata pod takim czymś była ukryta syrena alarmu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dziękuję za podpowiedź. Podjadę na stację
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam, Niestety i mnie mechanik polecił wymienić wahacze, a ja nie mam pojęcia jakie, kompletnie nie znam firm żadnych a też nie chcę zdawać się tylko na warsztat. Czy warto zrobić diagnostykę jeszcze gdzieś? Słychać takie trzeszczenie z lewej strony gdy wjeżdżam i zjeżdżam np z krawężnika. Szczególnie na skręconych kołach. Może jednak to nie to?? Dziękuję za pomoc
-
Bicie auta
Wszystko zostało jeszcze raz wyważone, sprawdzone i póki co jest ok. Pan mi powiedział , że była nierównomierna sztywność opon. Bardzo dziękuję za porady . Zobaczymy czy problem został rozwiązany już na dobre
-
Bicie auta
Bardzo, bardzo dziękuję.. Oczywiście poszukam miejsca, gdzie można zrobić wyważanie z testem. Felgi były w porządku, ale sprawdzę jeszcze raz..
-
Bicie auta
Mechanik twierdzi, że wszystko w dobrym stanie, więc nie zmieniałam. Auto mam od 10 miesięcy, wcześniej kiedy było cokolwiek robione to niestety nie wiem.
-
Bicie auta
Mam ten sam problem, auto wibruje powyżej 140km/h wibracje jednak maleja już przy 160km/h, koła zmieniałam na nowe, felgi i opony też, wszytko wyważone. Nic to nie dało, dalej wibruje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam Was
marta22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta