-
Piter Selers obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , MMI 2G HIGH i złącze AMI , Problem z szyberdachem panoramicznym i 2 innych
-
MMI 2G HIGH i złącze AMI
Będzie działało samo USB
-
Problem z szyberdachem panoramicznym
Najprościej to odkręć silniczek, ustaw w pozycji zamkniętej / na tej czarnej kropce / i przykręć silniczek.
-
B8 TrOOOOp
Coś mi się nie chce wierzyć że np w przypadku wybicia szyby w dachu też trzeba cały stelaż wybebeszać.
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam problem. Czy próbował ktoś ustawiać położenie szyby w dachu panorama. Coś mi się poprzestawiało i nie mogę otworzyć lub zamknąć. W trakcie zamykania lub otwierania, słychać trzaski z przodu i szyba nierówno się zamyka. Przeskoczyła mi linka na zębatce. Pytanie - czy muszę wyciągać całą panoramę czy jest możliwość ustawienia linek od panoramy bez wyciągania całego dachu ? Jak wyciągnąć samą szybę z dachu ?
-
Audi A4 B8 problem z panoramom
Hej I jak sobie poradziłeś ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Od miesiąca jestem posiadaczem S4 B8 Avant 2,0 TFSI. Wcześniej przez 11 lat jeździłem golfem 4 1,8T GTI. Jestem z Krakowa ale mieszkam w Warszawie. Myślę że na forum, dowiem się wielu ciekawych rzeczy na temat mojego modelu pojazdu. Pozdrawiam