-
Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.
Rzeczywiście. Przepraszam pomyliłem działy. Pozdrawiam.
-
Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.
-
Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.
A czy można zrobić jakiś update tego systemu, czy nie? Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że w aucie klasy premium może być tak zacofany system. Możesz rozmawiać przez telefon połączony z bluetooth w aucie ale muzyki nie możesz słuchać.
-
Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.
Telefon mam połączony i mogę rozmawiać przez z zestaw w samochodzie. Po wejściu w media nie mam do wyboru źródła bluetooth.
-
miszczprostej obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Problem z rejestracją i Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.
-
Problem z rejestracją
To jest niestety nadgorliwość urzędnicza. Wystarczy Ci tylko potwierdzenie ze stacji diagnostycznej, że auto jest sprawne. Niedawno sam rejestrowałem takie auto, które miało wpisane na fakturze, że ma uszkodzony silnik. Zrobiłem przegląd w stacji kontroli. Powiedziałem diagnoście, że mam taką adnotację na fakturze i że w urzędzie nie chcą mi zarejestrować auta. Diagnosta wszystko sprawdził i wystawił zaświadczenie. Auto zarejestrowałem bez problemu.
-
Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.
Jest tutaj ktoś???
-
Odtwarzanie muzyki przez bluetooth.
Cześć, mam pytanie w sprawie odtwarzania muzyki przez bluetooth w moim A4. Mam nagłośnienie B&O, które gra super. Niestety w tym aucie brak gniazda USB. Pomyślałem, że to nie problem, bo przecież jest bluetooth. Przyznam, nie sprawdzałem tego w momencie zakupu, bo wydawało mi się to oczywiste (że można słuchać tak muzyki) ale po wybraniu przycisku "media" na liście nie ma odtwarzania bluetooth, pomimo sparowania telefonu. Jest tylko karta SD, CD i jakaś inna opcja, której teraz nie pamiętam ale nie bluetooth. Czy można to jakoś zmienić? Jeżeli taki post już był, to przepraszam za powielenie ale nie znalazłem podobnego tematu. Proszę o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szczecin, Zachodniopomorskie. Witam wszystkich, Nazywam się Marcin. Od kilku tygodni jestem posiadaczem Audi A4 B9 Avant 2.0 TDI w wersji wyposażenia Ambiente.
miszczprostej
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta