Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Glecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Glecik

  1. Mam następujący problem . Zakupiłem wskaźnik ciśnienia doładowania taki jak w poniższej aukcji CISNIENIE DOLADOWANIA AUTO GAUGE SMOKE 52MM BOOST (2614351519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Moje pytanie brzmi jak go podłączyć , skoro w lifcie z roku 99 w puszce komputera nie ma map sensora , a z tego co widziałem pod maską nie ma żadnego wężyka ani trójnika do którego można się podpiąć . Ma ktoś na to jakiś patent ?
  2. A czy szyba mogła się uszkodzić podczas montażu podszybia ?
  3. Właśnie szyba była wymieniana zanim samochód trafił w moje ręce i też myślałem że może być źle wstawiona , dzwona na pewno możemy odpuścić bo furka jeździ jak marzenia więc nie mam mowy żeby była aż tak poważnie uszkodzona .
  4. Mam następujący problem z szybą w mojej B5. Sprowadziłem ją w lutym z Włoch , około kwietnia wyszła spod podszybie ryska i idzie nieustannie do góry . W tym momencie jest już około 40 cm do góry , rysa zakręca i wraca do pionu , generalnie non stop idzie w górę . Wiem że szyba już muszę wymienić ale czy ktoś może mi powiedzieć co mogło być przyczyną takiej sytuacji ? Jest sens zainwestować teraz w rozpórkę przed wymianą szyby aby auto doznawało mniejszych naprężeń na zakrętach i dołach ? Proszę o pomoc . Dodam że jak sprowadziłem samochód miał wymienioną szybę na nieoryginalną
  5. Problem rozwiązany , nowa nagrzewnica już w samochodzie. Termostat ok , sterowanie ok , klapa i silnik sterowania nią ok , stara nagrzewnica po wyjęciu zapchana kompletnie , jakiś brązowy osad z niej wypływał i waży na oko 5 razy więcej niż stara .
  6. Klapa słychać że działa normalnie .
  7. Wszystko sprawdzone , nagrzewnica przepłukana - daje radę grzać przez kilka minut i przestaje , więc zostaje wymiana . Pytanie czy w roczniku 99 z Climatronikiem dam radę wymienić nagrzewnicę bez ingerowania w układ klimatyzacji ? Czy nabita , sprawna klima też nie powinna wogóle grzać przy zepsutej nagrzewnicy ? ---------- Post dopisany 12-08-2012 at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 09:14 ---------- Nikt nie jest w stanie odpowiedź na pytanie ?
  8. Glecik opublikował(a) temat w Lubelskie
    Poszukuję dobrego lakiernika w Lbn lub okolicach . Do pomalowania maska i błotnik . Polecicie kogoś ?
  9. Pytanie do posiadaczy b5 lift . Czy przy montazu glosnikow 6x9 trzeba wiercic cos w tym kawalku blachu pod polka czy sa jakies otwory do ktorych beda pasowac ?
  10. Witam. W mojej a4 brak konkretnego naglosnienia . Mam do Was prosbe o ocene mojego pomyslu na audio . 1. Jednostka Alpine o mocy 4x50 Watt 2. Glosniki przod 13 Powerbass z tweeterami o mocy 50 Watt . 3. Tyl drzwi 16 Helix o mocy 70 Watt . 4. Pólka 6x9 Jbl o mocy 100 Watt . Czy taki audio bedzie juz fajnie gralo ? I jak wyglada sprawa z montazem 16 w drzwi tylne , jesli nie mam nawet otworow pod glosniki ? Dziekuje za wszystkie uwagi . Pozdro
  11. Tak , z nagrzewaniem nie ma zadnego problemu , weze gorace
  12. Witam . Mój problem wygląda następująco : nie ma ciepłego nawiewu , nawiewy wieją zimnym powietrzem , po nastawieniu na klimatroniku HI wieje leciutko ciepłe , po włączeniu klimy zawsze niezależnie od ustawionej temperatury wieje zimne . Przy zmianie temperatur klapy w nawiewach poruszają się , termostat nowy , płynu chłodniczego prawie MAX . Pomóżcie co może być nie tak . Czy zostało mi tylko płukanie bądź wymiana nagrzewnicy czy jeszcze coś innego może szwankować ?
  13. Mam na imię Łukasz mam 19 lat i właśnie poszukuję wymarzonego Audi A4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.