Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Glecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Glecik

  1. A czy da się przełożyć tą lakierowaną obudowę ? Mam na oku lusterko czarne i chciałbym przełożyć ten lakierowany element z mojego do tego nowego ? Lusterko 5 pin to sterowane elektrycznie i podgrzewane ? Czy ma też elektryczne składanie ?
  2. Witam . Mam pytanie , potrzebuję kupić lusterko lewe do mojej B5 po lifcie . Lusterko ma elektryczną regulację , podgrzewanie oraz elektryczne składanie . Na ile pinów mam szukać bo widziałem na allegro , że są na 5 , 7 itd ? Moje lusterko nie ma grzania ani podgrzewania ( uboższa wersja ) , prawdopodobnie ktoś urwał i wstawił tańsze , a chcę wstawić sobie jakby to powiedzieć lusterko pełnowartościowe
  3. Witam . Dzisiaj przy zjeździe z krawężnika okazało się , że jest odrobinkę za wysoki . Zacząłem cofać ale poczułem że nie dam rady zjechać , więc podłożyłem między krawężnik a dokładkę apteczkę , ale stało się jak się stało . Zderzak z obu stron widocznie opadł i w dwóch miejscach z przodu urwała się dokładka i wyskoczyła w mocowaniach w obu nadkolach . Zamieszczam zdjęcia . Co teraz z tym zrobić ? Do odratowania ? Proszę o rady
  4. Akurat przy silniku ADR i manualu możesz zmienić sam przegub bez konieczności wymiany półosi
  5. Dziś koło godziny 14:30 przy garażach na Felinie widziana czarna B5 w kombi na rejestracjach LLE **** z klubowymi ramkami . Pozdrawiam
  6. Właśnie wróciłem z serwisu , wieści słabe . Huczenie przy skrętach przegub wewnętrzny lewy ( wymiana całej półosi ) a stukanie przy nagłych skrętach maglownica
  7. Wachacz wymieniony , huczenie miało być od łożysk , wszystko wymienione wachacz i łożyska . Nadal huczenie przy skręcaniu w lewo i jeździe po nierównościach nie ustało i stuki przy silnym skręcaniu też pozostały Co może być nadal nie tak ? ---------- Post dopisany 04-11-2012 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 15:48 ---------- Odświeżam post bo po powrocie z podróży nad morze boję się o moją Audiczkę . Coraz bardziej huczy przy skrętach w lewo już od 60 km/h i zaczęło hałasować przy nawet minimalnym skręcie w lewo Nawet radio nie pomaga , huczy że masakra . Nikt nie ma pomysłu co może być nie tak ?
  8. Mam pytanie czy mogę założyć na zimę stalówki trzy sztuki z ET 45 i jedną z ET 37 ?
  9. Dasz radę , sam to robiłem niedawno . Zdjęć nie mam . Ale mogę Ci powiedzieć krok po kroku co trzeba zrobic
  10. A co konkretnie potrzebujesz wiedzieć ?
  11. 1. Armistead 2.Skruszo 3. PiotrekS 4. Pablo 5. Glecik Ale od razu mówię że będę 20:15-20:20
  12. Ja będę ale po 20 bo do 20 pracuję ale przyjadę na 100 %
  13. Może i ja bym zajechał , mam A4 od lutego i jakoś nigdy mi po drodze nie było z Wami się spotkać
  14. Mam następujący problem z moją B5 . Mianowicie kiedy jest zimno ( w lecie zdarzyło się to może maksymalnie 2-3 razy ) , teraz jak temperatura spadła poniżej 10 stopni , znowu zaczął się problem . Załączam filmik z nagraniem jak pracuje w moim samochodzie wskaźnik poziomu paliwa . Problem pojawia się po odpaleniu zanim ruszę z miejsca lub po dłuższym niż 20-30 sekund postoju. W trakcie jazdy wszystko gra . Proszę o pomoc Wariująca wskazówka paliwa w A4 B5 - YouTube
  15. Mam pytanie czy śruby z oryginalnych alu 16" podejdą do stalówek 15" ? Muszę kupić na zimę felgi i zastanawiam się czy śruby też trzeba będzie dokupić
  16. Skoro wężyk ma 4mm średnicy to nie lepsze będzie coś takiego 211 DYSZA DYSZE KRÓCIEC KRÓĆCE KOLEKTORA SSĄCEGO (2598704100) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??
  17. Dzisiaj jeszcze zauważyłem że jak jadę po łuku lub po nierównościach to coś jakby ocierało ( huczało ) z tego samego miejsca co dochodzą stuki . Ocieranie pojawia się mniej więcej przy tych samych manewrach co stukanie , tylko przy wyższych prędkościach od 80 w górę . Maglownica do regeneracji ?
  18. A jak po wymianie wahacza dalej będzie się tłukło to już tylko maglownica zostaje ?
  19. U mnie na postoju nic , cisza i spokój Czyli tylko wachacz jest winny temu stukaniu ?
  20. A masz dokładnie taki sam wskaźnik ?
  21. Nawet minimalny luz może spowodować takie dźwięki ? Pytam bo niedługo mam B5 i nie wiem jakie dźwięki wydają poszczególne wachacze jak się zużywają
  22. Do tego potrzebuję wężyk o średnicy 6mm jak rozumiem ? Jakiego rodzaju to ma być wężyk , z jakiego materiału ? Bo wężyk co dostałem ze wskaźnikiem ma 4 mm średnicy
  23. Mam następujący problem z moją B5 . Zauważyłem na rondzie że jak skręcam kołami w prawo a później odbijam w lewo słychać stuknięcie z przedniego zawieszenia . Pojechałem na boczną drogę i pokręciłem kierownicą przy prędkości 30 km/h szybko w lewo i w prawo w lewo i w prawo ( kąt skręcenia kierownicy ok 90 stopni ) Przy każdym ruchu słychać mocne pojedyczne stuknięcie . Kiedy samochód stoi nic nie słychać przy ruchach kierownicą . Kiedy wchodzę w zakręt i samochód się mocno przechyla w krytycznym punkcie wychylenia też słychać stuknięcie . Byłem na trzepakach i wykazało że lewy tylny dolny wachacz ma luzy . Co według Was stuka ? Wachacz czy może maglownicą trzeba się zająć ? POMOCY
  24. A jak zrobić wyjście z tej rury ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.