Treść opublikowana przez matu29565
-
Prędkość pojazdu
Pin 3 niebieskiej wtyczki, i idę do ECU i tam w 43 zgodnie z rozpiską. Skąd ten pin 51?
-
Prędkość pojazdu
Teraz zmieniłem i podpiąłem pod ten kabel biało niebieski zgodnie z innym schematem i nadal nie działa
-
Prędkość pojazdu
-
Prędkość pojazdu
-
Prędkość pojazdu
Mam następujący problem, prędkościomierz działa, lecz nie działa tempomat bo w komputer nie widzi prędkości pojazdu, do ECU w pin 43 powinien wchodzić sygnał prędkości lecz nie ma tam nic. skąd wziąć ten sygnał ?
-
Tempomat
Witam, Chciałem zainstalować sobie tempomat w audi. Po podłączeniu gotowej wiązki w vagu pokazuje ze wszystko działał, tzn wszystkie zera zmieniają się na 1 wtedy kiedy powinny. Jednak tempomat nie działa, pierwsza kratka na załączonym zdjęciu to prędkość, i ona nigdy się nie zmieni, zawsze jest zerotak jakby auto nie widziało prędkości. Jaka może być przyczyna ?
-
Tempomat
Witam, Chciałem zainstalować sobie tempomat w audi. Po podłączeniu gotowej wiązki w vagu pokazuje ze wszystko działał, tzn wszystkie zera zmieniają się na 1 wtedy kiedy powinny. Jednak tempomat nie działa, pierwsza kratka na załączonym zdjęciu to prędkość, i ona nigdy się nie zmieni, zawsze jest zero tak jakby auto nie widziało prędkości. Jaka może być przyczyna ?
-
Tempomat
Witam, Chciałem zainstalować sobie tempomat w audi. Po podłączeniu gotowej wiązki w vagu pokazuje ze wszystko działał, tzn wszystkie zera zmieniają się na 1 wtedy kiedy powinny. Jednak tempomat nie działa, pierwsza kratka na załączonym zdjęciu to prędkość, i ona nigdy się nie zmieni, zawsze jest zero tak jakby auto nie widziało prędkości. Jaka może być przyczyna ?
-
Centralny zamek
Na początku tez tak myślałem, ze wina tego sterownika i podmieniłem na drugi identyczny i występował i tak nadal ten problem, podłączenie tego sterownika tez wygląda dobrze
-
Centralny zamek
Jak zamykam auto przekręcając po prostu kluczykiem w drzwiach to jest wszytsko dobrze, ten problem pojawia się tylko gdy zamykam lub otwieram auto z pilota
-
Centralny zamek
zgadza się, raz próbuje cały czas zamykać a raz cały czas otwierać i wtedy żeby to ustało muszę odłączyć ten dorabiany sterownik
-
Centralny zamek
Na razie bez poprawy ale jutro wymontuję ten moduł i zobaczymy. Zakładał mi go mechanik i przez pół roku wszystko było dobrze, zamontowany jest pod kierownicą, zero wilgoci itp. Zamontowany jest sterownik ze zdjęcia
-
Centralny zamek
Sterownik z allegro kupiłem jest założony
-
Centralny zamek
tzn. zdjęcie wziąłem z internetu m, żeby dowiedzieć się co to jest na szybko, mam dokładany
-
Centralny zamek
Może być on przyczyna?
-
Centralny zamek
-
Centralny zamek
Bo odpiąłem i dzis się powtórzył ten błąd i teraz nie wiem czy trzeba ten zamek całkiem odłączyć czy wystarczą przewody elektryczne
-
Centralny zamek
- Centralny zamek
U mnie tez nie ma żadnych błędów. Zacznę od tego zamka bagażnika odłączę wtyczkę od niego i będę tak jezdzil zobaczymy co będzie- Centralny zamek
mruga i próbuje zamykać lub otwierać, tak jakbym cały cza klikał coś na pilocie. Odepnę centralkę i wszystko ustaje- Centralny zamek
Jak na nagraniu poniżej raz na jakiś czas po otwarciu lub zamknięciu z pilota auto się tak zachowuje. Problem rozwiązuje odpięcie centralki od pilota, wtedy wszytsko ustaje ale auto można zamykać i otwierać tylko kluczykiem IMG_4981.MOV- 1.9 afn tempomat nie dziala
Witam, podłączyłem tempomat do audi a4 b5. Podłączam do vaga żeby zobaczyc czy działa i w grupie 6 wszystko wyglada na sprawne bo reaguje na każdy ruch, lech gdy jadę autem i włączam tempomat to auto nie reaguje. Co to może być?- Nie grzeją świece
Czujnik wymieniony na nowy już jest- Nie grzeją świece
Na jednym wynosi 32 a na drugim 20- Nie grzeją świece
Dziś były 3 stopnie a świece i tak nie grzały - Centralny zamek