Treść opublikowana przez MarcinA418T
-
Rdza na górnej listwie na drzwiach.
Halo halo ?
-
Rdza na górnej listwie na drzwiach.
Masz jakiś link do tego ? Nie mogę znaleźć
-
Rdza na górnej listwie na drzwiach.
Witam wychodzi mi rdza na listwach przy szybie, listwy czarne. Co z tym zrobić ? Idzie kupić drugie.?
-
Check Engine
Kolego z tego co pamietam, chłopaki na forum pisali że pompa SAI jest totalnie bezużyteczna i jak pojawia się jakikolwiek problem najlepiej jest ją usunąć i wykodować.
-
Swap na 320mm.
Witam planuje zrobić swap z przodu w A4B6 z 288mm na 320mm, czy konieczne jest montowanie osłon czy wystarczy sam zacisk tarcze i jarzmo ? Ma ktoś kogoś poleconego z forum co zajmuje się czymś takim ? Jakiej firmy tarcze i klocki ? Dodam że nie oszczędzam hamulców i moja jazda jest raczej zero jedynkowa.
-
Wyciek A4 B6
Wymieniałeś przewody czy jak ? Jak zlokalizowałes wyciek ?
-
Wyciek A4 B6
Najgorsze ze cieknie z tego miejsca jakis czas po tym jak zgasze auto
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
@ELLIOTT podasz może tytuł filmu Jagody z tymi wibracjami ?
-
Wyciek A4 B6
Panowie od tygodnia, ucieka mi płyn od wspomagania. Widzę plamy po stronie kierowcy, tak jakby centralnie za zderzakiem. Tak mniej więcej w miejscu które zaznaczyłem, auto jest niskie. I nie mam opcji samemu zdiagnozować, jak myślicie ?
-
Znaczek Audi 8Z08536052ZZ
Ma ktoś może z forum na sprzedaż znaczek przód do A4 B6 Avant ? 8Z08536052ZZ
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
I co u Jagody wyszło ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Kod ? Jeśli chodzi Ci o DE to Hannover
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Dwumas wymieniony 3 mies temu, lewy wew przegub tez
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
A podczas jazdy tak od 100km/h przy mocnym wciśnięciu gazu czuć takie drgania podczas przyspieszania ? Poduszki ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Niestety, tez niedługo uciekam do DE. Myślicie ze zła instalacja gazowa, uszkodzona itp. Może mieć wpływ ogólnie na prace silnika nawet na PB ?
-
Przerobka dokladki s-line od sedana do avanta
@MateuszBex ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Miał koleś szczescie, za mną jechali podobno 3km az wjechałem na zabudowany i odrazu 200m po znaku zatrzymanie.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
3 pasmówka, o 3 w nocy między polami według niektórych to teren zabudowany
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Panowie, narazie temat niestety do zamknięcia. Wczoraj panowie niebiescy zabrali blankiecik na 3 miesiące wiec wszystkie logi itp odpadają, w tym czasie wsadzę większy FMIC w tym czasie, wypale całe 95 i zaleje 98, auto odwiedzi gazownika. Dzięki za pomoc.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Mam pojedynczy SMIC, jest czyszczony itp. Chyba turbo potrzebuje już FMICA większego ,zgadza się ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Tylko jak dojść do tego co to powoduje, zacząć od gazownika i porządnego serwisu LPG ? Gaz może wpływać na wyrzucanie zapłonu nawet na PB ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Na te cofki było by trzeba motor rozbierać ? Kata brak, kompresja po 11,5/12 na każdym, świece nowe NGK, martwi mnie tylko kwestia tej głowicy.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
To dziś zrobić loga na LPG u sprawdzic DV ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Bardziej chodziło mi o to ze paliwo zbyt ubogie.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
A jak to sprawdzę ? Wlewając 98/100? Wiesz co turbo było regenerowane już po zrobieniu softa, i tam dali 1/2mm większe koło kompresji, trzeba nowego softa postawić ?