-
Lampy H7+H7+H1 przedlift co to za wersja?
Bosch, normalnie ma logo audi. Rok 97
-
Lampy H7+H7+H1 przedlift co to za wersja?
I jak to świeciło względem przedlifta na H4 i polifta na soczewce? I z jakiej okazji czasem się takie lampy trafiały?
-
Lampy H7+H7+H1 przedlift co to za wersja?
Lampa z zewnątrz wygląda normalnie, nie ma soczewki ani nic Środek lampy wygląda tak jak na zdj w załączniku
-
-
Lampy H7+H7+H1 przedlift co to za wersja?
Witam, spotkał się ktoś kiedyś w przedlifcie z lampami dzielonymi a tu w środku dwie h7 i H1 przeciwmgielne to jakaś inna wersja czy co? Normalnie z tego co wiem to wszędzie w pfl jest h4.
-
[A4 B5] Wymiana lamp tył na polifta
Witam, zastanawiam sie czy ktos zmieniał u siebie tylne lampy (przedlift 95) na lampy z polifta 2000r . A takze czy te lakierowane listwy z lampy przedliftowej będą pasować do tych z polifta. Liczę na pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jeżdżę a4 b5 w sedanie napędzanym silnikiem 1.9tdi 1z, auto przekazuje napęd na przenią oś manualną 5biegową skrzynią. Aktualnie z drobnych modyfikacji to: Mechaniczny zawór doładowania (properfekt) Wskaźnik doładowania Wtryski od afn 0.205 Komputer 16bit od afn W planach: Przelot Zmiana koncowek wtrysków na 0.216 Centralny intercooler Zrobienie mapy
Ziomek95
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta