-
-
Dziwne "strzelanie" przy skręcie kierownicą w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ja mam luzy na przegubach wewnętrznych pierw zacząłem odczuwać przy przyspieszaniu lecz narazie tylko na 6 tym biegu dźwięk przypomina pranie pralki , moje półosie są o nr 8W0407271 D i kosztują używki z małego przebiegu trochę monet czy orientuje się ktoś jakie literki się zamieniają czy np z końcówką 271 F albo E będzie to samo? Moja B9 to 2.0 TDI DETA skrzynia QFJ Quattro pozdrawiam
-
Problem z silnikami klap klimatyzacji w Audi A4 B9
Witam , jak z wymianą nagrzewnicy w b9 ogarnę to przy sobocie? Gdzieś widziałem filmik że trzeba wyjąć grodź z serwo i takie mocowanie pedalow aluminiowe i wtedy wyjdzie czy to prawda?
-
Słabe ogrzewanie w Audi A4 B9
Dzięki już sprawdziłem , działa wychodzi na to że nagrzewnica jest zapchana czy ktoś z was wymieniał? Witam mam do wymiany nagrzewnice w b9 , czy mógłbyś w miarę możliwości opisać jak się za to zabrać? Widziałem że po stronie kierowcy przeszkadza aluminiowe mocowanie padalu hamulca 🤔
-
Problem z silnikami klap klimatyzacji w Audi A4 B9
Witam , Panowie ciężko wymienić tą nagrzewnice w b9 ogarnę to w jedną sobotę? Mam małe zaplecze warsztatowe i grzebałem w starszych auta zwykle sam 🧐
-
Słabe ogrzewanie w Audi A4 B9
Witaj czy ta pompka jest z lewej strony zaraz pod lampą? Mam też problem z ogrzewaniem i węże które do niej dochodzą są zimne
-
Odma - co i jak?
Jezdzi dobrze ma moc i rowno pracuje , tyle że mam problem tego typu że padł mi silnik 4ty cyl 2bar a 3ci 6bar kompresja i bardzo kopcił np. Jak auto rozgrzane chodzilo na jalowym puszczała bąka niebieskiego i jak schodziła z obrotów, wymieniłem silnik kompresja super moc jest tylko kopcenie nie ustało i tak myślę czy to nie jest wina odmy , dodam że silnik który włożyłem testowałem chodził dobre 3h i nie było żadnych objawów dymienia
-
Odma - co i jak?
przem8 dzięki za szybką odpowiedź. Wymieniałem ezektor i tak od niego przy okazji zabralem się do czyszczenia wężyków i zauwazylem ze ktoś w Niemczech zrobił taki zabieg że w trójnik włożył plastikowa rurkę później nieoryg wężyk który od niego idzie do ezektora i patrząc po schemacie odmy widzę że tam powinien być taki zaworek i go nie ma i stąd pytanie czy zrobić to na ori czy zostawić i jakie są skutki uboczne że go nie ma.
-
Odma - co i jak?
Witam , zauwazylem w swoim 1.8T a4 b5 że nie mam zaworka odmy tylko goły wąż włożony w trójnik czy ktoś może mi powiedzieć czy ma on jakieś znaczenie? Chodzi o Zaworek na zdjęciu pod nr 6
-
Wąż wodny od turbiny do trójnika
Mam taki wąż
-
[B5 AKN] Montaż bose do avanta
Witam , potrzebuje pomocy kogoś kto dokładał Bose do A4 B5 FL , założyłem u siebie cały komplet z instalacją wyjęty z auta i po dolozeniu masy na kostke wzmacniacza gra tylko subwoofer I maly głośniczek w boczku kierowcy reszta cisza
Endriu055
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta