Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daniel0605

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daniel0605

  1. Też tak myślałam ze mają uszkodzony plik na serwerze
  2. Zrobiłem tak jak opisałeś mam taki komunikat
  3. Ok dzięki za instrukcje sprawdze to i dam znać
  4. Dla tego tez chciałbym sie dowiedzieć czy ten plik ładuje sie normalnie na innych interfejsach tak samo czy bez problemu
  5. Tak zgadzam sie kolego ale robiłem też flesh i jest to samo mało tego pisałem do vcp to odpowiedzieli ze ten plik jest zestawem danych i trzeba go ładować takim sposobem jak wyżej opisałem
  6. Otwieram app vcp klikam procedury can >Pozostałe>ladowanie danych>wybieram sterownik 65 > dodaj plik z folderu vcp wrzucam go i mam komunikat niepoprawny format pliku
  7. Witam formułowiczów temat trochę z innej beczki.Posiadam interfejs vcp mam dostep do ich serwera pomocy technicznej i możliwość pobrania plików parametryzacji ostatnio chciałem zrobić parametryzacje sterownika 4M0907273B vcp posiadają taki plik 4M0907273B flash,próbowałam tym plikiem zrobić parametryzacje ale niestety nie mogę ponieważ jak wrzucam plik do aplikacji vcp wyskakuje komunikat niepoprawny format pliku pisałem do pomocy technicznej vcp to dostałem odpowiedź ze musze zrobić update interfejsu i powinno pomóc zrobiłem tak jak odpisali nadal jest to samo
  8. Witam napisałem do vcp czy posiadają plik parametryzacji to Mi odp.ze ten plik a4_4m0907273b.flash jest zestawem danych w firmie flash i teraz to juz nie wiem czy mam robić flash tego sterownika?
  9. A cha to zostaje mi szukać dalej odpowiedniego pliku
  10. To może ten plik zawiera już w sobie odpowiedni zestaw danych?
  11. Witam formułowiczów napisałem do vcp mają tylko taki plik a4_4m0907273b.flash do tego sterownika będzie pasował
  12. Witam Kolegów podpowie ktoś czy Parmateryzacja tego sterownika pomoże coś?
  13. Log-WAUZZZF43HA069182-219447km Scan czujnkow.txt
  14. Witam formułowiczów dzisiaj postanowiłem zmienić sterownik kontrolowania ciśnienia w oponach czyli Antenę o numerze softu ŚW: 5Q0 907 273 B na Sterownik original o numerze softu SW 4M0 907 273 B i problem polega na tym ze nie pokazuje żadnego parametru ciśnienia a w Mimi wyskakuje komunikat dany system jest obecnie nie dostępny po podpieciu vcds wywala błąd brak nastw podstawowych i niewiarygodne zestaw danych. Obstawiam ze pewnie będzie potrzebna parametryzacja sterownika? Albo coś innego po niżej wrzucam fotkę sterownika i pełny autoskan
  15. Ok czyli antena tylko teraz pytanie ostatnio chciałem zamówić od tego samego sprzedawcy następne 4 czujniki z softem do audi 4M0 907 273 to wyskoczyły mi w kolorze czarnym a jak klikałem z softem tym co mam zmieniały na kolor pomarańczowy taki co mam,to wyglądało by że te wartości i soft jest zapisany w czujniku? No I kolejna sprawa czy antena czyli sterownik z ktory chce zamówić z softem do Audi będzie zczytywac te czujniki które posiadam aktualnie zamontowane? Czy trzeba będzie znowu jakoś przypisywać te czujniki do nowego sterownika No I kolejna sprawa może ktoś podpowie obecne czujniki pokazuja tylko wartości ciśnienia w oponach a nie pokazuja temperatury otoczenia być może przez to że obecnie mam tu gdzie jestem temperaturę na minusie a w Mmi pokazuje 0 jak będzie plus to 10 stopni to pewnie pokaże?
  16. W sterowniku czyli ten sterownik znajduje się w antenie? Pytam ponieważ w zestawie którym otrzymałem to były czujniki instalacja przewodowa i antena to na to wychodzi ze sterownik 65 znajduje się w antenie
  17. Tez widziałam ta naklejkę I niezbyt mi to pasuje,ponieważ jak wjadę w studzienkę kanalizacji to słuchać bardziej,a ten soft zapisany jest pewnie w antenie od czujników,i jak bym zamówił samą antenę z softem do Audi 4M0 907 273 B to czy by to zadziałało czy antena by szczytala te czujniki od softu którego mam
  18. Byłem u wulkanizatora to sprawdzał i gdzieś wyczytał na oponie to ze max może być 3,5 bar to teraz już nie wiem
  19. Chyba zostawię to tak jak jest błędów na desce nie mam a rozmawiałem z wulkanizatorem to takie ciśnienie może być w oponach
  20. Być może teraz to już nic nie zrobię bo minęło już ponad msc na zwrot albo wymianę więc pozostaje tak jak wyżej napisałem Tylko teraz wymaganego ciśnienie jest zapisane w sterowniku czyli w antenie czy w czujnikach bo jeśli w sterowniku? Kupiłam taki zestaw Attention Required! | Cloudflare TINY.PL
  21. W opisie na ali było opisane ze jest do audi a4 b9 To teraz zostaje tylko wrzucenie datset albo jazda z takim ciśnieniem w oponach
  22. Jutro sprawdze bo chyba jest zaznaczony a kodowanie wzięłam z tego filmiku na youtube i tu pewnie mam problem ale jeszcze jutro sprawdze Witam odznaczylem w kodowaniach sterownika byte 4 bit 0 ale to nic nie dalo nadal jest to samo Log-WAUZZZF43HA069182-217997km.txt Nadal w pomiarach rzeczywistych tylnej osi wymagane jest 3.3 bar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.