Treść opublikowana przez Daniel0605
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
A w kodowaniach sterownika 17 byte 4 bit 0 zaznaczony powinienem być czy odznaczony?Bo chyba mam zaznaczony
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
Witam udało się zmienić te wartości z 255 na 23 tak jak podpowiedział kolega Muskel1 sterownik zaakceptował zmianę tylko że jak wchodzę w pomiary rozszerzone i tam dalej wyskakuje wartości wymaganego os tylna 3,3 bar Może te wartości są zakodowane w czujnikach w kołach?
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
A podane wartości które podpowiada vcds co oznaczają 21345/231/45312
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
Ok ale jeszcze Wyskakuje taki komunikat przed zmianą tej wartości wpisuje te podpowiedzi i nadal wyskakuje polecenie po za zakresem A taki zestaw danych to posiadam vcp może oni mają taki plik
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
Ok tylko jak to zrobić kolego? Mam zapisana taką wartości w adaptacja chciałem zmienić na inną to wyskakuje polecenie po za zakresem,może ktoś podpowie jaką wartości wpisać lub pewnie potrzebny kod dostępu do sterownika przeszukałem neta to nie mogłem znaleźć może ktoś z was kolegów podpowie jak to zmienić
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
Nabyłem cały zestaw z Aliexpres
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
U mnie wygląda tak i nie mogę zapisać aktualnego ciśnienia Zauważyłem też że zaraz po uruchomieniu auta na tylnej osi obrazu pojawia się wskazania ciśnienia a na przedniej osi po przejechaniu kilkuset metrów Problem rozwiązany podpielem vcds i sprawdziłem jaka wartość minimalną ciśnienia powinienem mieć na tylnej osi okazało się że aż 3,3 bar dla tego dla tego była podświetlana na czerwono,po do pompowaniu powietrza kontrolka automatycznie znikła dodam też że wydaje Mi się że to trochę za dużo ciśnienia jak na moje opony zimowe,pewnie jest jakaś możliwość zmiany tej wartości minimalnej tylko nie wiem jak to zrobić może ktoś z was podpowie jak to zmienić?
-
Montaż i kodowanie czujników ciśnienia i temperatury TPMS w Audi A4 B9
Witam u Mnie po dolozeniu takiego zestawu nie mogę zapisać aktualnej wartości ciśnienia nie mam pojęcia co może być nie tak
-
Problem z zapisaniem ciśnienia w kołach w Audi A4 B9
Dołączę się do tematu w wczoraj idetyczny komunikat mi wyskoczył i też nie mogę zapisać aktualnego ciśnienia uporal się ktoś już z takim problemem
-
Parametryzacja sterownika 09 w Audi A4 B9
Witam Kolegów odświeżam temat posiada ktoś plik do parametryzacji sterownika bcm1 09 8W0907063BC.zdc ponieważ jeden z kolegów turzol napisał wyżej że pomoże wgrać Mi go zdalnie,nie może znaleźć na to czasu🫣
-
Problem ze wspomagaczem siły hamowania w Audi A4 B9
Witam Kolegów czy wyżej podany problem został rozwiązany? Ponieważ mam identyczne błędy
-
Keyless- czy moje auto to posiada? Jak to sprawdzić
Dzięki Muskel1
-
Keyless- czy moje auto to posiada? Jak to sprawdzić
Witam mam Audi A7 z 2021 roku i nie wiem jak sprawdzić czy Auto ma Keylees Auto ma przycisk Auto start,wyżej jest napisane ze sprawdź w wlepce kody wyposażenia tylko noe za bardzo wiem gdzie tego szukać 3🤔🤔
-
Parametryzacja sterownika 09 w Audi A4 B9
Ok Dziękuję za link zamawiam i się odezwę do kolegi turzol Witam przyszedł kabelek a teraz podpowie ktoś jak poprawnie go zainstalować do kompa chodzi Mi czy jakoś dodatkową apke program mam zainstalować żeby była możliwość wgrać zdalnie parametryzacje?
-
Parametryzacja sterownika 09 w Audi A4 B9
Witam Koledzy turzol i Muskel1 taki kabelek będzie dobry do wgrania tego pliku parametryzacji? https://www.amazon.de/Ethernet-Interface-Codierung-Programmierung-Diagnose/dp/B07XG5J1YB
-
Parametryzacja sterownika 09 w Audi A4 B9
Nie mam dostępu do takich głowic,no cóż zostaje Mi tylko szukać takiego pliku gdzieś indziej 🤔 Dodam też że jeśli ktoś posiada taki plik pod głowice VCP to chętnie się wymienię na jakiś inny plik ponieważ obecnie posiadam pełną licencję do serwisu z plikami vcp
-
Parametryzacja sterownika 09 w Audi A4 B9
-
Parametryzacja sterownika 09 w Audi A4 B9
Witam potrzebuję plik zdc pod vcp do sterownika 09 8W0907063BC.zdc mam licencję z vcp ale go nie mają i nie mogą go zdobyć odp ze ten sterownik ma jakąś dziwną strukturę danych itp jeśli ktoś posiada taki plik to będę bardzo wdzięczny PS
-
Przestało działać zamykanie i otwieranie z pilota w Volkswagen Golf 5
Witam pomoże ktoś co może być nie tak z tym centralką?
-
Przestało działać zamykanie i otwieranie z pilota w Volkswagen Golf 5
Witam formułowiczów mam taki problem iż przestało działać otwieranie i zamykanie auta z pilota,więc postanowiłem wymienić baterie w pilocie i też nie działa,to pomyślałem że pilota się rozkodował podpielem vcds wszedłem w Moduł komfortu,Adaptacje grupa 00,wykasowałem wszystkie kluczyki,po tem wszedłem w grupę 01 do zakodowania kluczyka wpisałem ilość kluczyków 1 ponieważ mam tylko jeden,testuj i zapisz i nacisnąłem przycisk otwierania na pilocie Auto mignęło kierunkowskazami wyjelem kluczk z stacyjki i nadal nie działa,co może być nie tak z tym pilotem?
-
Schemat pinów złącza Opel Insignia
Szukałem i nie mają
-
Schemat pinów złącza Opel Insignia
Witam formułowiczów moją Insignia A Country Tourer (G09) 2.0 Cdti 2013 miała kolizję przodem na szczęście ucierpiał tylko przedni zderzak czujniki parkowania i wiązka, a mianowicie wyrwały się przewody z kostki którą rozłączamy przy demontażu zderzaka i nie mam pojęcia jak je teraz połączyć, wpiąć piny tak żeby działały czujniki parkowania? Może ktoś z formułowiczów posiada jakiś schemat z rozpiską kolorów przewodów tego złącza
-
Zmiana radia na android w Dodge Ram
-
Zmiana radia na android w Dodge Ram
-
Zmiana radia na android w Dodge Ram
Nie wiem chyba jest rozbudowany system o wzmacniacz Pioniera później podeślę Ci foto jak wygląda ten wzmacniacz