Treść opublikowana przez Daniel0605
-
Piszczący pasek
W wczoraj wymieniłem sprzęgło alternatora i po problemie
-
Piszczący pasek
To daj znać czy poradziłeś sobie z tym problemem
-
Audi a6 c7
Witam formułowiczów dzisiaj w mojej audi a6 c7 zapaliły się dwa błędy awarii systemu Start stop,Tms kontrola ciśnienia w oponach po zapisaniu ciśnienia w aucie nadal powraca błąd no i auto normalnie odpala co może być nie tak?
-
Piszczący pasek
Witam formułowiczów dzisiaj w swojej audi wymieniłem pompę wspomagania,do tego też za jednym zamachem wymieniłem cały napinacz pasek i rolkę prowadzacza,po złożeniu wszystkiego na wolnych obrotach przy skręcie kierownicą piszczy pasek co może być nie tak?
-
Dpf Audi a4 b9 2.0
Przebieg 150000
-
Dpf Audi a4 b9 2.0
Witam formułowiczów dzisiaj po odpaleniu mojej Audi zapaliła się kontrolka Dpf z komunikatem patrz instrukcja obsługi,po dłuższej jeździe zgasła wszystko wróciło do normy,chciałbym się dowiedzieć o was czy to normalne czy będzie działo się coś z tym dpf?
-
Pasek wieloklinowy audi a4 b7
Tak też bym zrobił tylko że stary pasek spadł z rolek i nie mam pojęcia jak był założony przejrzałem wujka Google u nie mogę znaleźć schematu akurat do mojego sinika wszystkie są pokazane z innym napinaczem
-
Pasek wieloklinowy audi a4 b7
Witam formułowiczów posiada ktoś rozmiar paska wieloklinowego do audi a4 b7 2.0 Tdi BPW.i schemat założenia?,potrzebował bym ponieważ na starym pasku wszystkie numery się starly
-
Android Auto w Audi A4 B9
Temat zamknienty zmieniłem przewod usb do tel i wszystko działa?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Przepraszam 8w0.035.736,taka zamówiłem a miałem 8w0.035.726
-
Android Auto w Audi A4 B9
Później wrzucę foto z kodami,zrobię jeszcze reset mib,może coś pomoże,dodam że stary moduł bul z numerem 8w036725,a ten co zamówiłem to ma końcówkę numer 736,może to być przyczyną?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Może zrobiłem to trochę w odrwtnej kolejności,na samym początku zaktualizowałem soft w mib do wersji 3346,uaktywniłem android auto,a po paru dniach dołożyłem okablowanie i podwójny moduł usb,?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Witam Dzisiaj dołożyłem sobie Android auto tzn wymieniłem moduł usb na podwójny z aliexpres i nie działa mi,jak podepne tel do jednego i drugiego portu USB mam tylko ładowanie,co może być nie tak?
-
Przednia kamera w grilu
Witam formułowiczów dokładał już ktoś z was kamerkę z przodu do Audi A4 b9?,jeśli tak będę wdzięczny jak ktoś opiszę co jest potrzebne
-
Czujniki parkowania w Audi A4 B9
Kolego pawli98 robiłeś parametryzacje sterownika jeśli tak możesz podrzucić link do tego forum bo jakoś nie mogę go znaleźć w Google,lub jakiś filmik jak się to dokładnie robi,będę wdzięczny
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
A ch Ok szkoda
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Mam jeszcze pytanie czy w tej wersji jest możliwość ustawienia zegarów sportowych i czy wogule Vc jest taka możliwość?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Spakowałem wszystko na kartę tak jak Wj opisał Muskel1 i wszystko poszło działa i znaki też jeszcze raz wielkie dzięki Muskel1
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Ok dzisiaj kolejna próba będzie
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Tzn.ze bezpośrednio na karcie plik KI_FPK_AU491 i pod nim metainfo2.txt?a jeszcze jedno tam jest plik o takiej nazwie metainfo2 a nie takiej jak piszesz kolego to co mam dopisać txt?
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Próbowałem też w cały pobrany folder wrzucić na kartę to wtedy po włożeniu karty do auta nie startowała aktualizacja softu
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Nie wiem może źle wrzuciłem pliki na kartę?Zrobiłem to tak że pobrałem ten plik rozpakowałem go otworzyłem folder i pliki znajdujące się w folderze skopiowałem na swierzo z formatowaną karte
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
-
Aktualizacja softu Virtual Cockpit w Audi A4 B9
Witam formułowiczów chciałem zrobić sobie aktualizacje softu tak Virtual cockpit tak jak jest opisane w temacie i podczas aktualizacji napotkałem takę błędy
-
Android Auto w Audi A4 B9
Aktualizacje zrobiłem w Wczoraj a dzisiaj zawarzylem że nie ma logo