-
Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi
Znaczy auto ma kompresor jeszcze od starego silnika, przebieg 225k. A używki po 100k przebiegu po 1500 widziałem
-
Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi
Dzięki za pomoc, wiesz może jeszcze co to za błąd. Ogólnie będę musiał wymienić odme i kompresor w takim razie
-
Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi
Zapomniałem dodać ze między skrzynia a silnikiem wylewa się olej wiec zakładam ze już wybiło simeronga
-
Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi
Okej w takim razie jak najszybciej zawijam z tym do mechanika, a zakładam ze tanio nie będzie bo trzeba kompresor ściągnąć itd. Wymienić odrazu uszczelki zaworów ?
-
Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi
Nie moja, mi powiedział żebym wymienił kompresor, jeśli chce więcej mocy ale martwi mnie najabrdzuej to falowanie obrotów i auto bierze trochę oleju + wyciek między skrzynia a silnikiem.
-
Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi
Będę musiał to sprawdzić, odkręcić dolot i sprawdzić czy jest lepki w środku ? tuner mówił ze kompresor już kończy żywota i nwm na czym się skupić
-
Valxe obserwuje zawartość Problem z rozruchem silnika. , Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi , Zagadka dla serwisu - jesli nie aku to co? i 1 inny
-
Zasysanie korka wlewu oleju pod odkręceniu 3.0Tfsi
Cała sytuacja zaczeła się od tego, ze jadąc autem przy zwalnianiu do świateł, silnik dziwnie się zachowuje opadają obroty, po czym po zahamowaniu wybija je na 1100, a na koniec zafaluje miedzy 700 a 900rpm.podpiąłem się dzis do vaga błąd tylko, Hydraulic temperature sensor. Natomiast zastanawia mnie czy w tym silniku po odkręceniu korka wlewu oleju powinno być tak duze podcisnienie ze korka nie da sie odkrecic prawie, a po odkreceniu ssa jak odkurzacz i obroty spadaja na 700rpm
-
Zagadka dla serwisu - jesli nie aku to co?
Mam ten sam problem w audi S4 udało ci się go może rozwiązać bardzo potrzebuje z tym potrzeby
-
Problem z rozruchem silnika
Zmieniane świece , błąd p190c00. Udaje się dopiero odpalić za 8/9 razem. .świece wszystkie nowe, cewki to samo. Nagranie w załączniku . Pacjent s4 b8 IMG_1844.MOV
-
Problem z rozruchem silnika.
Poniżej załączam nagranie, ogólnie to komputer nie pokazuje żadnego problemu, wiec nwm co może być na rzeczy. Błąd P190C00 IMG_1844.MOV
-
Błąd ESP i check Engine
Nwm jak sąd pójdzie na to ze pare dni po zakupie zmieniłem klocki i tarcze na brembo . Czy dostałbym za to zwrot
-
Błąd ESP i check Engine
72k , trochę mało ale mam 18 lat i przez ostatnie 7 miesięcy ciężko na to pracowałem
-
Błąd ESP i check Engine
też właśnie nad tym zastanawiam, powiesz mi gdzie moge sprawdzić kod silnika?
-
Błąd ESP i check Engine
Myślałem ze mam do wyboru opcje taką,że jeśli wygram w sądzie to żeby wybrać opcję taką że cały remont silnika pokrywa on, bo buda nie jest w takim złym stanie, tylko serce chu..we. Mógłbyś mi coś więcej powiedzieć co widać na tym nagraniu bo ja widzę jak cały blok jest porysowany. Co do tego mogło doprowadzić?
-
Błąd ESP i check Engine
tak VCDS, sprawdzałem czy nie był rozgrzewany i czy nie klekocze, ale barometru nie miałem
Valxe
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta