Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomko149

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Edit Dorwałem się do tego przekaźnika udało mi się wyjąć pokrywę sterownika bez zdejmowania podszybia ale żeby ją wsadzić trzeba jednak je zdjąć Mianowicie wyjąłem ten mały przekaźnik przedzwoniłem miernikiem i cewka przekaźnika jest upalona mam nadzieję że wymiana pomoże dam znać
  2. Witam! mam problem z moim silnikiem, wiem pewnie temat w czeluściach forum był już poruszany niestety muszę temat szybko ogarnąć a i jak wpisywałem w googlach zagadnienie które mnie interesuje to nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi Czyli tak zaczęło się od wymiany świec na nowe wstawiłem takie z średniej półki cenowej wymieniałem bo nie równo odpalała i ciężko (tylko rano po nocce ) po wymianie świec rano wsiadam do auta i to samo długo kręci dym biały i jakoś odpaliła. Problem nierównego odpalania z rana i dymu jak był tak jest dalej. ( na ciepłym odpala od strzała elegancko). Rano odpalała ciężko rozrusznik kręcił jakby mało prądu miał, wrzuciłem nowy aku ale i to nie pomogło. Dałem do elektryka samochodowego, myślałem że coś z rozrusznikiem i tu mnie na drugi dzień zdziwił bo mówi mi, że wszystkie świece są spalone i faktycznie były nówki spalone. podobno źle dobrane. kupiłem nowe Bosh'a wymienione rozrusznik zregenerowany i w dalszym ciągu odpala z rana na zimnym źle. Znaczy jest lepiej niż poprzednio bo kręci krócej ale wciąż według mnie ma ciężko i jednak dymem zakurzy (przy temperaturze około 2stopni) . Wyczytałem i dopasowałem występujące objawy do uszkodzonego przekaźnika świec żarowych. (układ wstępnego grzania) ale jest też podobno takie coś co się nazywa sterownik czasu grzania świec? na stronach z częściami obie te części wyglądają tak samo czy to jest po prostu inna nazwa tej samej części ?. Dodam że wywalił check, błąd z grzaniem świec, natomiast wyskoczył on przed wymianą świec na te Bosh'a i jeszcze go nie skasowałem czy to może być przyczyną dalszego złego odpalania czy to raczej ten przekaźnik ? Pozdrawiam
  3. Cześć Jestem Tomek lat 25 poznam fajnych nowych kolegów chcę wszystkich przywitać zanim napiszę posta z moim problemem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.