-
[B5 AFN] Gaśnie po1 sekundzie (błąd w rurze dolotowej)
Też stawiam na immo
-
[B5 AFN] Skorodowana chłodnica od wspomagania
Chłodnica wspomagania układu kierowniczego znajduje się między zderzakiem a chłodnicą płynu, jest to goła rurka, występuje tylko w niektórych modelach, a te przewody na zdjęciu są przewodami doprowadzającymi płyn ze skrzyni asb do chłodnicy itd. Etka to nie wszysko kolego Pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Nieustające drgania wydechu-POMÓŻCIE bo nie mam już siły!
Obejrzyj katalizator (też może być przyczyną dziwnych odgłosów w wydechu)
-
[B5 AFN] Skorodowana chłodnica od wspomagania
To nie jest chłodnica układu wspomagania, tylko przewody do chłodnicy asb
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poziom oleju w automacie
Zajrzyj tu http://www.automat.pl/news.php
-
[B5 AFN] Jaki olej do automatycznej skrzyni ?
Nie zapomnij o filtrze oczywiście też ori !!!
-
[B5 ADR] Wymiana oleju w ASB
4 biegowy automat? Olej Dextron III lub Dextron II (minerał), nie wiesz co masz w skrzyni Filtr najlepiej orginalny
-
Automatyczny Nowicjusz - kto pomoże ? :)
Pytanie 2- nie ma sensu przełączać na N potem i tak musisz wcisnąć stop żeby przesunąć wajhe na D ( strata czasu) Co do pytania 3 ,jeśli chcesz długo jeżdzić aftomatem lepiej nie stosuj zamienników przede wszystkim filtra w skrzyni ,wymiana filtra i płynu co 60 tys pytanie 4- zużycie podobne do mojego pytanie 5- najbardziej niebezpieczne dla aftomata to zmiana z R na P ,z R na D w czasie jazdy(nawet toczenie się auta) a poza tym gratuluję wyboru
-
[B5 1,9TDi AFN] ile oleju w skrzyni automatycznej?
Sorki,ale w skrzyni automatycznej, ten olej idzie tyko do przekładni głównej :diabel:
-
[B5 AFN] Hamulce przod - srednica tarcz??
280x22mm 5/112 lucas 288x25mm 5/112 teves wentylowane oczywiście :mrgreen:
-
[ALL] Śruby do felg aluminiowych
W Audi idą te same śruby do stalówek i alumów (orginalnych oczywiście!!!!!)
-
[B5 AFN] Poziom oleju w audi 1.9tdi - automat
Cześć nie szukaj miarki bo jej tam nie ma
-
[B5 AFN] Poziom oleju w audi 1.9tdi - automat
Zapytaj tu http://automat.pl/news.php
-
[B5 AAH] Wymiana tarcz i klocków samodzielnie
A jakie masz hamulce Teves czy Lucas, wentylowane czy pełne tarcze?
-
[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach
Dziekuje za info...musze podskoczyc w wolnym czasie i zapytac w serwisie...a za robocizne duzo wzieli :?: Czy moze sam robiles :?: Ile kosztowaly Cie zatrzaski?? Z gory dziekuje za odpowiedz Przy demontażu zatrzaski sie nie uszkadzają bo te listwy sie zsuwa uprzednio odkręcając śrubke od środka ,widoczna po otwarciu drzwi.Montaż prosty bez żadnych problemów sam sobie poradzisz
Dawid Solution
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta