Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid Solution

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chłodnica wspomagania układu kierowniczego znajduje się między zderzakiem a chłodnicą płynu, jest to goła rurka, występuje tylko w niektórych modelach, a te przewody na zdjęciu są przewodami doprowadzającymi płyn ze skrzyni asb do chłodnicy itd. Etka to nie wszysko kolego Pozdrawiam.
  2. Obejrzyj katalizator (też może być przyczyną dziwnych odgłosów w wydechu)
  3. To nie jest chłodnica układu wspomagania, tylko przewody do chłodnicy asb
  4. Zajrzyj tu http://www.automat.pl/news.php
  5. Dawid Solution odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie zapomnij o filtrze oczywiście też ori !!!
  6. 4 biegowy automat? Olej Dextron III lub Dextron II (minerał), nie wiesz co masz w skrzyni Filtr najlepiej orginalny
  7. Pytanie 2- nie ma sensu przełączać na N potem i tak musisz wcisnąć stop żeby przesunąć wajhe na D ( strata czasu) Co do pytania 3 ,jeśli chcesz długo jeżdzić aftomatem lepiej nie stosuj zamienników przede wszystkim filtra w skrzyni ,wymiana filtra i płynu co 60 tys pytanie 4- zużycie podobne do mojego pytanie 5- najbardziej niebezpieczne dla aftomata to zmiana z R na P ,z R na D w czasie jazdy(nawet toczenie się auta) a poza tym gratuluję wyboru
  8. Sorki,ale w skrzyni automatycznej, ten olej idzie tyko do przekładni głównej :diabel:
  9. 280x22mm 5/112 lucas 288x25mm 5/112 teves wentylowane oczywiście :mrgreen:
  10. W Audi idą te same śruby do stalówek i alumów (orginalnych oczywiście!!!!!)
  11. Dawid Solution odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Cześć nie szukaj miarki bo jej tam nie ma
  12. Dawid Solution odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Zapytaj tu http://automat.pl/news.php
  13. A jakie masz hamulce Teves czy Lucas, wentylowane czy pełne tarcze?
  14. Dziekuje za info...musze podskoczyc w wolnym czasie i zapytac w serwisie...a za robocizne duzo wzieli :?: Czy moze sam robiles :?: Ile kosztowaly Cie zatrzaski?? Z gory dziekuje za odpowiedz Przy demontażu zatrzaski sie nie uszkadzają bo te listwy sie zsuwa uprzednio odkręcając śrubke od środka ,widoczna po otwarciu drzwi.Montaż prosty bez żadnych problemów sam sobie poradzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.