Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kremi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kremi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wysłano dodano - popieram pomysł !!! :twisted:
  2. A slyszales o samospelniajacych sie przepowiedniach - trzeba myslec pozytywnie - kazdy komu sie urwalo a kogo posty czytalem jechal powoli - tak czuwa nad nami aniol stroz bo anioly stroze nie podrozuja byle czym tylko na pewno A4-kami
  3. Jezdzic z glowa nauczyc sie slalomu i odwiedzac mechanika gdy cos zacznie stukac nie tak jak powinno I nie myslec o tym i sie nie zadreczac (o ile to mozliwe) :eek: No i gdy trzeba zwolnic chociaz na 100 dziur 101 i tak bedzie twoja Ale mechanicy tez z czegos musza zyc
  4. To juz moje 3 Autko z Niemiec - chyba dlatego ze ja generalnie sie na samochodach nie znam i slucham tego co mowia inni czesto "znawcy" zamiast znawcow no i poszlo o tanie czesci w koncu w uzywanych autach o to glownie chodzi zeby jak sie psulo bylo tanio. Po dwoch autach z VW jednym bardzo malym a drugim bardzo nietrafionym - A4 to pierwsze moje autko ktore daje frajde z jazdy i ktorym nie wiem czy mi uwierzycie ale chce sie jechac wolniej zeby jechac dluzej Czy ktos to rozumie poza Mna ? No i serce mi sie kraje po kazdej dziurze jakiej nie uda sie ominac... Tak to chyba milosc I niech sobie gadaja ze do takiego auta nie pasuje taki kolor - dla mnie jest najpiekniejsza... :twisted:
  5. U mnie szarpnie raz na 10-15 razy przy przelaczaniu mysle ze ma to zwiazek z szybkoscia przesuwania dzwigni podobno zbyt szybkie przesuwanie nie jest wskazane ale czasami przeciez trzeba sie szybko cofnac :biggrin:
  6. Daj znac jak bedzie po wymianie i co dokladnie rozumiecie przez szarpniecie przy zmianie z N na D - jak to wyczuc ? zmieniac w czasie jazdy ? bez hamulca ?
  7. http://allegro.pl/item185423170_wahacze_audi_a4_a6_a8_vw_passat_promocja_za_kpl.html A ktos cos slyszal o tym ??? We wtorek jade do mechaniora na kontrole bo kupilem niedawno i cos delikatnie skrzypi zobaczymy co znajdzie acha i jedno pukniecie jest przy ruszaniu ostrym z miejsca z lewego kola
  8. A czy to cos wnosi do dyskusji ? Zachowaj swoje zdanie dla Siebie. Panowie a jak ocenic stan oleju w skrzyni da sie to zrobic bez wymiany ?
  9. No to doradzajcie jaka macie technike jazdy i podpowiedzcie cos w sprawie pytan jakie zadalem na poczatku
  10. Dzieki zapoznalem sie - ciekawa lektura - licze jednak jeszcze na jakies rady od uzytkownikow automatycznych skrzyn ktorzy jezdza nimi na co dzien i mogliby cos podpowiedziec - czy tak malo z nas ma Niunie w automacie ?
  11. Podobno w starszych automatach dluzsze naciskanie na pedal hamulca podczas postojow powodowalo wieksze zuzycie skrzyni - czyli mam rozumiec ze w nowszych skrzyniach (1997 rok ? :biggrin: ) Ten problem zostal wyeliminowany ?
  12. Uwaga dodaje kolejny objaw - delikatnie skrzypniecia przy ostrzejszym hamowaniu i przy normalnym ruszaniu ale nie zawsze - takie skrzypniecia jakby metal tarl o metal z poczatku myslalem ze to takie dobre hamulce mam ale to chyba nie to bo to wystepuje przy samej koncowce hamowania juz wtedy gdy samochod staje w miejscu a gdyby to byly hamulce to skrzypialo by chyba caly czas ?
  13. Tak jest a ja z checia poslucham historie tych ktorym pourywalo - wypowiedzcie sie - dbaliscie o stan zawieszenia, jezdziliscie ostroznie - to sie stalo z dnia na dzien czy byly jakies objawy poprzedzajce ? Czytalem wypowiedz kolegi ktoremu urwalo w bramie przy wyjezdzie z firmy - mowil on ze wlecial w dziure z 3 tygodnie przed i ze huknelo - a jaka byla to gleboka dziura i z jaka predkoscia - takie informacje by sie przydaly - wiem ze wszystkich dziur nie da sie ominac ale przynajmniej bedzie wiadomo na co uwazac - nadal uwazam ze zawieszenie jest swietne tylko nie na nasze dziurska (na szczescie nie wiem jak w waszych maistach ale w moim sytuacja staje sie coraz lepsza) Moze wypowie sie tez jakis specjalista od zawieszenia - jest wsrod nas ktos taki ? nie chce zeby jazda moim autem przypominala bo mimo ze mam moja niunie niecaly miesiac zaczalem ja uwielbiac i nie chce jej krzywdzic :twisted: FOREVER
  14. Wlasnie przegladalem allegro i widze ze koncowki drazkow wahacze itede sa identyczne do A4 A6 passatow i skod - to jak to jest mozliwe ze w niuniach sie urywaja wahacze a tam nie ? Niech ktos mnie oswieci - i co to znaczy ze jak nalezy jezdzic - uwazac na kazda studzienke kanalizacyjna - niech sie wypowiedza ci ktorym pourywalo - jak jezdziliscie uwazaliscie na dziury ? W jaka najwieksza dziure wpadliscie ? Bo zaczynam myslec ze kazdy przejazd kolejowy to zdradliwa pulapka ktora nalezy pokonywac na pierwszym biegu - nie chce zeby mi takie mysli i zastanawianie sie kiedys cos sie urwie - odbieraly mi przyjemnosc z jazdy tym naprawde najprzyjemniej prowadzacym sie autkiem. Jesli ktos wczoraj ogladal zakup kontrolowany na TVN Turbo to widzeiliscie co facet wybral - przedlozyl 7 letnia audice nad nowsza bmke forda chryslera mowiac ze jazda Audi byla o klase lepsza.
  15. No coz przed zawieszeniem w A4 tez mnie straszyli i to juz po zakupie ze majatek mnie to bedzie kosztowac - ale wnioskuje ze ten komfort jazdy musi sie skads brac - w koncu to nie maluch ani nie golf I - moze wypowie sie jakis specjalista od zawieszenia w A4-kach i powie jakie jest prawdopodobienstwo urwania sie kola przy duzej predkosci w A4 - ktos slyszal o takim przypadku - mi jak pisalem puka cos w lewym kole przy ostrym ruszaniu z miejsca - na razie do bozi mi niespieszno ale w panike tez nie chce popadac - komfort jazdy w A4 widze jak najbardziej na nasze drogi ale trwalosc zawieszenia chyba juz nie bardzo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.