Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach


Gość msh

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach odstaje od drzwi nie trzyma się dobrze zaczepów skorodowała tam chyba jakaś metalowa wstawka spotkaliście się kiedyś z takim czymś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez skorodowana jest cala dolna listwa od wewnątrz w drzwiach kierowcy,

inzynierowie audi wogole sie nie popisali, wsadzili tam metalowa rynienke ktora opiera o zaczepy, po czasie koroduje i sie rozpada, a przez to teraz oddstaje od drzwi, trzeba kupic nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te listwy to raczej trzeba szukać w serwisie ?

Wydaje mi sie że tylko ASO , niespotkałem się z zamiennikiem chyba że trafisz na jakies używki w super stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma z tym zadnych problemow :wink:

U mnie też ale widziałem juz nieraz jak spod tej listwy wyłazi ruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo popularna przypadłość roczników 1995-97

_________________

A4..AFB..150KM..310Nm..6 gear

TAk Bratpit ma rację typowa przypadłośc 95-97 co nie znaczy że każde waudi w tych rocznikach jeżdzi z odstającymi zardzewiałymi listwami.MSH jeżeli jesszcze nie odstaje ci listwa to sygnał że niedługo to nastąpi niestsety... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie identyczny probelm... tyle ze tak nawiasem mowiac to przydalo by mi sie wszystkie listwy wymienic ... niestety tak jak piszecie... po deszczyku slicznie ruda spod wyplywa :sad: - Najgorzej na drzwiach kierowcy (wiadomo...sa najczesciej otwierane i zamykane a tym samym najwiecej drgac idzie na ta listwe).

Dzwonilem po sklepach... zamiennikow nie ma :sad: (tak mi powiedzieli) i trzeba kupic oryginaly.... cena 1szt ok 170-180pln (MASAKRA) jak za kawalek plastiku... no ale Audi tez musi na czyms zarabiac :wink:

Takze wymiana 4 listw wraz z zaczepami wyniesie niezla sumke...na razie sie wstrzymalem wiec z zakupem... i tutaj nasuwa mi sie pytanie :!: :!: :!:

Czy przez to ze woda dostaje sie pod listwe moga skorodowac drzwi :?: (wiem ze podwojny ocynk itd... ale...)

Czy radzicie jednak zainwestowac blisko 850pln (listwy, zaczepy) czy jezdzic dopoki sie da a potem sie starac wymienic :!: :?:

Bardzo mnie denerwuja te listwy ale cena tez mnie powala (wolalbym wydac to 800pln na inneg gadgety do samochodu).[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a o które listwy wogule chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a o które listwy wogule chodzi :?:

Chodzi o listwy na drzwiach ...ale u samego dolu...tuz przy progu.

Nie te ktore chronia przed ewentualnym obijaniem drzwi hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach odstaje od drzwi nie trzyma się dobrze zaczepów skorodowała tam chyba jakaś metalowa wstawka spotkaliście się kiedyś z takim czymś

Cześć no niestety takie listwy tylko w serwisie. Ostatnio wymieniłem u siebie cena 350zł za kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć no niestety takie listwy tylko w serwisie. Ostatnio wymieniłem u siebie cena 350zł za kpl.

Mowisz o 4 sztukach :?: Bo mnie gosc poinformowal w sklepie ze ok 180pln sztuka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć no niestety takie listwy tylko w serwisie. Ostatnio wymieniłem u siebie cena 350zł za kpl.

Mowisz o 4 sztukach :?: Bo mnie gosc poinformowal w sklepie ze ok 180pln sztuka :evil:

Za komplet (4szt) 350 zł w serwisie orginał.(przednie po 105 tylne po 80zł, różnica to rabat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za komplet (4szt) 350 zł w serwisie orginał.(przednie po 105 tylne po 80zł, różnica to rabat)

Dziekuje za info...musze podskoczyc w wolnym czasie i zapytac w serwisie...a za robocizne duzo wzieli :?:

Czy moze sam robiles :?:

Ile kosztowaly Cie zatrzaski??

Z gory dziekuje za odpowiedz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciku może popytaj u blacharzy i lakierników oni aby pomalować czy naprawić drzwi zrywają te listwy słysałem że swoimi sposobami zastępują firmowe mocowania bo jak sam wiesz są za drogie popytaj tak słayszałem moze taańszym kosztem da sie to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja nie mam tkich listw :mrgreen:

nie masz bo w 95 nie dawali :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że niedawali to teraz nie mam takich problemów :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...