Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach


Gość msh

Rekomendowane odpowiedzi

Za komplet (4szt) 350 zł w serwisie orginał.(przednie po 105 tylne po 80zł, różnica to rabat)

Dziekuje za info...musze podskoczyc w wolnym czasie i zapytac w serwisie...a za robocizne duzo wzieli :?:

Czy moze sam robiles :?:

Ile kosztowaly Cie zatrzaski??

Z gory dziekuje za odpowiedz :grin:

Przy demontażu zatrzaski sie nie uszkadzają bo te listwy sie zsuwa uprzednio odkręcając śrubke od środka ,widoczna po otwarciu drzwi.Montaż prosty bez żadnych problemów sam sobie poradzisz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczenie,

jestem tutaj nowy... Poprzednio byłem zalogowany na www.tigra-team.pl :wink: , tutaj jednak panuje chyba większa kultura. Wiadomo... AUDI ma swoją renomę :mrgreen:

Szczęśliwym posiadaczem 4 kółek jestem od tygodnia, niestety zmartwiłem się tymi listwami od spodu. Myślałem że to po uderzeniu w bok samochodu, tym bardziej że po drugiej stronie nic się nie dzieje, ale na szczęście Wasze posty w tym temacie mnie trochę uspokoiły. Gdzie najtaniej można dostać takie listwy, jeśli ktoś już je kupował, rzućcie proszę ceną na forum i gdzie. Mam masę wydatków przed sobą (rejestrację, AC/OC, zimówki...) do tego jeszcze te listwy :sad: . Każda złotówka na wagę złota.

Miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej można dostać takie listwy

Najtaniej pewnie byś uchodził uzywki ale nie tak łatwo je zdemontować bez uszkodzeń,zagiec itp... więc zostaje Ci ASO a tam cena jak w powyższym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem te listwy kupiłem 1 sztuke na przod i 1 na tył. Kupowałem w ASO Białystok i Zapłaciłem 150 zł za 2sztuki. Montaz prosty a jak pięknie wygląda nowa równa listwa. Jestem ciekaw na jak długo starcza te listwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przestali posypywać drogi solą, więc zakupiłem dwie nowe listwy do przednich dzwi (Audi B5). Dla zainteresowanych z Wawy i okolic: cena jednej sztuki do przednich drzwi to 88,88 zl (salon Audi w Powsinie). Co myślicie o pomalowaniu listwy jakąś "mazią" typu bitex od wewnątrz aby przedłużyć jej żywotność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem taki sam problem z listwami mimo, że mam rocznik 98!

Jeśli komuś to pomoże to przedstawiam mój sposób na tą słabość.

Oderwałem wszystkie listwy i zdemontowałem wszestkie w niej metalowe częsci jak również wszelkie mocowania.

następnie wziąłem silikon do klejenia szyb samochodowych i przykleiłem wszystkie listwy bez stosowania żadnych uchwytów.

Efekt super, zabezpieczenie na przyszłośc super, jestem bardzo zadowolony z tej modernizacji i to za smieszne pieniądze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem kolejnym posiadaczem Slicznej a4 i problemu listwy przypodłogowej! Wczoraj juz ja zdemontowalem bo wyglądalo paskudnie. Ale teraz jest nie wiele lepiej.Czytam wszystkie wasze opinie i rozkminiam co tu robic. Bo jak piszecie kupno kpl nie jest tanie jak na kawalek plastiku a i poco mi odrazu kpl jak reszta listew jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio wymieniałem takie listwy u siebie i chciałbym zauważyć, ze ogólnie wymiana jest dośc prosta, poza jednym problemem ze z przodu listwy jest tulejka z gwintem i przy rozmontowaniu starej listwy zazwyczaj sruba obkręca się razem z wlaną w listw tulejką, wiec musiałem lekko zerwac z przodu listwe tam gdzie jest tulejka, następnie tulejke mocno przytrzymać kombinerkami i druga osoba dopiero mogła odkręcić śrubkę, radzę tez dawac nowe srubki bo jak dasz starą to może ukręcić tulejke w nowej listwie, a odnosnie zatrzasków to jak dobrze zdejmiesz to stare bendą dobre :a4fan: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez wymienialem u siebie te listwy no i jak kolega wyzej pisze problem jest tylka z ta srubka a zatrzaski ocaleja po zdjeciu listwy, ja kupilem uzywki w super stanie, jest to straszna wada A4, zabezpieczyc te listwy mozna porzez wysmarowanie grafitm od spodu tej rynienki ja tak zrobilem i narazie mam spokoj :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...