Treść opublikowana przez Michal2427
-
Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Właśnie po demontażu kolektora do czyszczenia miałem tam wyciek oleju i sączyło się na kolektor więc stwierdziłem że to uszczelni lepiej jak ta oryginalna uszczelka. Teraz jest sucho ale chyba turbo jest następne w kolejce do roboty- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Kolejne remonty. Zmienione tuleje na tylnym wózku Łączniki stabilizatora Śruby mimośrodowe Oraz uszczelka termiczna pod kolektor ssący (choć nie wiem czy cokolwiek to dało...) Dodaje kilka fotek do kompletu. Pozdrawiam- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Panowie spokojnie. Zmieniłem oczywiście na 3 ramienną. Fotki może nie są do końca po kolei. Sporo już zrobiłem przy aucie i do tej pory opisywałem to na FB'kowej stronie którą prowadziłem, ale zablokowali mi ją raz, potem założyłem nową i też zablokowali, więc wróciłem do klasycznego forum, które nie sądziłem że nadal jest tak oblegane Może niektórym nie podoba się moje auto lub moje modyfikacje/przeróbki/naprawy, ale samochód jest mój i mogę z nim robić co chcę Pozdrawiam wszystkich klubowiczów- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Na pierwszy ogień poszedł serwis mechaniczny. Nowy rozrząd Nowe wszystkie filtry Wszystkie wahacze z przodu Amortyzatory x4 Tarcze + klocki tył Wymiana popalonych żarówek Usunięcie EGR Wypalenie kolektora ssącego Olej Motul specific 5w40 Nowy n75 Wszystkie podciśnienia zmienione na silikonowe Nowa klapka podłokietnika Narazie to chyba tyle. Pozdrawiam- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
To chyba Ty nie miałeś jasnego, kolego- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Zgadza się. Co chwilę trzeba zbierać jakieś okruszki czy inne paproszki ale zawsze o takim marzyłem i mam - napewno wyróżnia się wśród innych.- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Tak, gałka to zamiennik. Zmieniłem od razu po zakupie tak samo jak kierownice. Gałka spełnia swoją funkcję i jest ładna- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Od zabezpieczenia antykradzieżowego.- Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Witajcie Pragnę przedstawić wam moje audi kupione 5 lutego roku 2022 Silnik 1,9tdi AVF, przebieg 306 000 km Lakier LZ9W Bixenon + spryskiwacze lamp Jasna skórka w środku Szyberdach szklany Lodówka w schowku 4el szyby Składane lusterka Felgi 18" 225/40 To tak z grubsza. Jeśli auto się przyjmie to będzie więcej relacji z przeprowadzonych prac. Pozdrawiam Michał.- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A dlaczego akurat taki podnośnik jest konieczny?- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie pisałem w innym temacie o moim problemie ale natknąłem się na ten temat. Problem jest z nerwowo pracującym przednim zawieszeniu. Faktycznie tak jak wcześniej pisaliście jest tak jakby z gumy. Zmieniłem sprężyny na 1be, amorki pod te sprężyny od TRW i cały komplet wahaczy master-sport. W poprzednim audi (a4 b5) sprawowały się nieźle ale tu widzę opinie mają nie najlepsze. Możliwe że auto zachowuje się tak przez wahacze tej firmy?- Wymiana zawieszenia w A4 B6
Damlok24 może coś z przekładnią być, ale przed zmianami wszystko chodziło dobrze.- Wymiana zawieszenia w A4 B6
Czyli co, wina zbieżności? Czy jest inna przyczyna? Dodam że zbieżność robiłem na dwóch innych stacjach. Tamto zdjęcia było z drugiej a za pierwszym razem wyszło mi tak: https://photos.app.goo.gl/YybwuWz5EiLQ6Bbu5- Wymiana zawieszenia w A4 B6
Proszę. Nie daje mi też spokoju montaż tych łączników stabilizatora. One tak mają być założone? https://photos.app.goo.gl/aDQZ37STsjETmeTG6 https://photos.app.goo.gl/DdsegLKz13Z4kmkN7- Wymiana zawieszenia w A4 B6
Panowie dołączę się do tematu, zmieniłem sprężyny i amortyzatory z zawieszenia 1ba, na s line 1be. Przy okazji komplet wahaczy, drążki kierownicze i końcówki, górne gumy na amortyzatorze. Problem jest taki że po całym zabiegu i po zrobieniu zbieżności samochód jest bardzo nerwowy na prostej i na zakrętach, a kierownica po skręcie nie wraca samoczynnie do punktu 0. Może ktoś wie/podpowie czy coś jeszcze trzeba zmienić od zawieszenia s line, czy jaki jest problem? Pozdrawiam. - Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI